r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

5DFly Photo Design 4.1.56.36

Strona główna Windows Grafika Inne programy graficzne
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

5DFly Photo Design to łatwe w użyciu narzędzie do tworzenia albumów do zdjęć, kartek okolicznościowych i kalendarzy.

Galeria programu

Interfejs programu jest czytelny i przejrzysty, oparty na technologii WYSIWYG pozwalającej na bezproblemowe korzystanie z aplikacji dla początkujących użytkowników. Przy użyciu programu możemy tworzyć profesjonalne materiały reklamowe, książki oraz różnego rodzaju broszury.

W jego zasobach znajdziemy ogromną bazę z gotowymi schematami, za pomocą których szybciej i łatwiej stworzymy projekt graficzny. Program zawiera wszystkie najważniejsze narzędzia, filtry i dodatkowe elementy, które pomogą w przygotowaniu profesjonalnych albumów ze zdjęciami, np. z wakacji.

Program 5DFly Photo Design umożliwia automatyczne przetwarzanie kilku zdjęć jednocześnie i to bez utraty ich jakości. Posiada również zaawansowany edytor do edycji fotografii, za pomocą którego możemy poprawić kolor i nasycenie, dodać rozmaite efekty, a nawet wstawić gotowe zdjęcie do specjalnej ramki. Aplikacja oferuje też funkcje do tworzenia pokazu slajdów i różnych prezentacji w formie wideo.

Uwaga!

Program 5DFly Photo Design dostępny jest w pełni funkcjonalnej wersji próbnej z nielimitowanym dostępem. Natomiast wszystkie darmowe szablony posiadają w niewielkich rozmiarach znaki wodne.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
WODZU   17 #2 26.07.2016 21:24

@80mentor: Ponieważ wersja testowa (trial) jak sama nazwa wskazuje nie służy do wykorzystania "produkcyjnego", a jedynie do zapoznania się z możliwościami programu.

Dementor   31 #1 20.01.2016 02:14

Znaki wodne na wykonanych szablonach skutecznie eliminują ten użytkowanie tego triala.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.