Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

HotZlot2015 - andrewi

 • Raczej mieliście :P
  03.07.2015 8:27

Analogowa cyfryzacja

 • teraz taką kasetę można sobie nagrać w parę minut odpalając z utwory z pc, chociaż po co to komu to ja nie wiem ;)
  23.06.2015 16:40

Kablami rzeczywistości

 • @squeet U mnie działa :P
  14.06.2015 16:43

Zapraszamy na HotZlot 2015!

 • @okokok: nie trzeba zostawać na rozszerzonym, masz 3dni przerwy od kucia :P
  Ja nawet nie próbowałem nigdy swoich sił w losowaniu znając moje szczęście :)
  13.06.2015 9:46

 • No tak, ja też musiałem poczekać z rejestracją do czasu pewności co do wolnego piątku ;)
  13.06.2015 12:10

 • Jak byś miał termin z jakiegoś pife czy innego ustrojstwa to też byś olał zlot :P
  Wiadomo, jak pomyślisz ułożysz sobie sesję pod zlot. Ale to trzeba wiedzieć odpowiednio wcześnie a tutaj niestety nie bardzo wypaliło po stronie redakcji :P

  BTW co do ślubu, co podejdziesz do brata "No wiesz, nie mógłbyś tego ślubu przełożyć o tydzień bo się zlot trafił akurat w ten weekend" :P
  13.06.2015 19:32

Nowa aktualizacja GTA V dzieli graczy na lepszych i gorszych, blokuje modyfikacje PC

 • Ktoś dał 230zł za grę, a po bodaj dwóch latach go w dupie mają. Ja już więcej gta nie kupię :)
  11.06.2015 10:24

Jeśli już blokować, to wszystko naraz: naukowcy o nieskutecznej walce z pirackimi serwisami

 • By pokonać piractwo marże dystrybutorów i zarządzających prawami autorskimi powinny być bliskie 0 ;)
  08.06.2015 13:36

Nie zginę za Polskę

 • @gowain każdy ma inny charakter, jeden współczuje a drugi nie - życie, pogdybać zawsze można, jeśli pojazd po mnie poprawi ci humor śmiało ;p

  //edit, może samo określenie było źle dobrane, ale to właśnie ci których tak bardzo żałujesz uciekli by a potem wrócić i korzystać a wręcz doić z tego o co inni walczyli.
  11.04.2015 13:37

 • @gowain: tak, zrobili mnie, tobie, każdemu kto żyje w tym kraju. Może nikogo nie zabili, ale zwalanie na demokrację wszystkich ich decyzji jest grubym błędem.
  Nie wiem co by było, mogę tylko przypuszczać na podstawie tego co było wcześniej.

  Śmierć nikogo nie bawi, ale ludzi jest aż nadto, zwierzęta wymierają i nie mają gdzie żyć. Jakoś tym nikt się nie przejmuje, a ludzi broni większość społeczeństwa, nawet jak są pasożytami na zdrowym organizmie narodu. Może jestem za bardzo radykalny, ale przywróciłbym karę śmierci, złodziejom obcinał dłoń a gwałcicieli i pedofilów kastrował.

  Nazwiesz mnie idiotą za mój światopogląd ? Proszę bardzo, ale bezmyślny czy niedorozwinięty umysłowo na pewno nie jestem ;)

  @Quest-88 jak najbardziej, z tym że wykorzystanie śmierci kilkunastu osób w tym bliskich jako chwytu marketingowego w celu dojścia do koryta jest tak samo chore jak owy popularny pogląd, który defacto wyklucza ten pierwszy
  11.04.2015 14:55

 • @gowain opłaty ma mają nic do rzeczy - korzystasz to płacisz, pytanie kto jest bardziej pokrzywdzony, ty jako starszy ode mnie masz większą szansę na emeryturę, chociaż nie wyglądasz na staruszka więc może kiedyś przypomnisz sobie moje słowa, chyba że już sobie na stare lata odkładasz ;)

  "Tylko nie mów, że jesteś studentem..."
  No dobra :P
  11.04.2015 15:25

 • @gowain: podatki zawsze były i będą, choćby na tą naukę, wiesz ile moglibyśmy się nauczyć gdyby pensje polityka pracującego kilka godzin w tygodniu przeznaczyć na edukację ?

  opieka zdrowotna wcale nie jest darmowa, płacisz nawet jeśli nie korzystasz a jeśli już potrzebujesz gdzieś iść to albo płacisz albo czekasz kilka lat w kolejce ;)

  Tak, oni mają głodowe emerytury. Wiesz co my będziemy mieli jeśli dożyjemy wieku emerytalnego (o ile w ogóle takowy będzie) ?

  Nowinką technologiczną była bodaj neostrada tp, teraz internet mają kablówki / dostawcy sieci komórkowych i państwo nijak się do tego nie przyczyniło, ba wręcz im to utrudniło zmuszając tp do udostępniania łącza innym co spowodowało zapaść infrastruktury

  Co do tego idiotyzmu rzeczywiście opacznie go zrozumiałem

  A co do życzenia "bo tak", cóż każdy ma swoje zdanie na ten temat, jeden drugiego nie przekona, jeden uważa polityków za pasożytów a drugi nie ;)
  11.04.2015 16:15

 • @gowain: 460posłów *20tyś(biuro + pensja) , 9,2mln za wypłaty i prowadzenie biura na miesiąc - niewiele mniej niż wydaje się na uczelnie wyższe
  a ochrona samego Kaczyńskiego w 2014 kosztowała 1,8mln, subwencje mieli zlikwidować już kilka razy, a za każdym razem kto dojdzie do koryta o tym zapomina, pomijając fakt defraudacji itp ;)

  Tutaj masz rację, leczenie to nie tylko błahostki z którymi ciężko się żyje, jak masz umrzeć to masz szansę na szybsze przyjęcie, nawet niedawno pakiet onkologiczny wprowadzili by ludzie doczekali się leczenia, ;)

  Tak, wpłacisz kilkadziesiąt tysięcy na zus a dostaniesz góra kilka i to mnie boli ;)

  oczywiście, infrastruktura publiczna, ale wtedy netii zwyczajnie się nie opłaca inwestować w infrastrukturę skoro jest za darmo, łącza się zapchane i transfer się zmniejsza..
  Kablówki jakoś poniosły te koszty i nie mają internetu 1Mb za 50zł
  11.04.2015 17:39

 • @Quest-88: może masz rację, mięsem armatnim to my będziemy dopóki ktoś nam nie da broni, bo z dzidą / mieczem czy łukiem możemy sobie co najwyżej harakiri zrobić. Ale przynajmniej będziemy mieli dorobek swych przodków, a ty wyjedziesz stracisz wszystko i albo wrócisz do niczego, albo nie wrócisz wcale.
  Btw nikt nikogo w kraju nie trzyma, zawsze można wyjechać ;)
  11.04.2015 17:42

 • Uważasz, że nasze pokolenie jest złe ?

  To ci którzy urodzili się przed nami dobili do władzy, my nie mamy żadnych szans zrobienia niczego po swojemu, bo mohery i inne takie głosują na pis i po, mimo, że nie mamy żadnych perspektyw, będziemy pracować do końca życia na innych a własnej emerytury nie zobaczymy na oczy (chyba że ktoś dożyje setki i wtedy umrze z głodu).

  Tak długo jak nie będziemy w większości będzie tak jak jest. Ja liczę na to, że za 20-30lat kiedy to będzie mniej tych co pamiętali jak kiedyś było źle i zapominają o tym że może być lepiej będziemy po prostu w stanie wybrać kogoś kto nie dba o własną dupę.

  Ja mimo wszystko kraju bym bronił, może i bym zginął za niego. Ale na pewno nie na rozkaz jakiegoś pierdzistołka, albo broniąc jego interesu. Ba, nawet ucieszyłbym się gdyby ruskie, korea, czy jakieś IS bronią atomową zaatakowały warszawę, by polityków nie było a do władzy doszli prawdziwi ludzie którym zależy nie tylko na sobie ;)
  11.04.2015 10:10

 • @En_der mam ślepo wierzyć w to że mam pracować na innych i że to ja kształtuję ustrój, podejście innych i kondycje narodu coś mi tu totalitaryzmem zalatuje

  Społeczeństwo jest głupie, daje se wciskać kit i doić się na maxa. Tylko wyeliminowanie pijawek da coś zmienić. Każdy tylko zaznacza jednego i tego samego a ten ma go gdzieś i doi dalej. Polityk max 1-2 kadencje i wszystko byłoby lepiej. Ale kto by się sam od koryta odsunął.

  Nazywasz mnie ciemniakiem ? Agresywna polityka tylko nam pomoże, niech w końcu zaatakują a będziemy mieli szansę by coś z tym zrobić. A raczej USA które jest jako jedyne w stanie konkurować z Rosją. Każdy się boi zacząć łudząc się że to nie będzie postępować. Hitler też tak zaczynał i każdy wie jak to się skończyło.

  @ruuuda.m więc twoim zdaniem powinniśmy dać się oskubać, odebrać ziemie / granicę łudząc się że dają coś rozwiązać dyplomatycznie ? Ucz się na błędach poprzedników, zawsze silniejszy zabierze słabszemu a inni będą się tylko przyglądać. chyba że zagrażało by to bezpośrednio im.

  Ludzkie życie wcale nie jest cenne, każdy dba tylko o własny tyłek. Swój pogląd już wyraziłaś w wpisie. Uważasz że gdzieś jest lepiej to wyjedź. Kiedyś też jak było źle, ludzie uciekli, a potem potomkowie walczących o to wszystko oddają te dobra tym którzy kiedyś mieli je gdzieś, zamiast dać je tym którzy na to zasługiwali, bądź zwyczajnie żyli na nich odkąd je porzucono.
  11.04.2015 11:26

 • @ruuuda.m mam ci przypomnieć co nam dały stosunki dyplomatyczne jak nas napadnięto ? Ja tam zarówno do mieszkańców warszawy jak i do rosji nic nie mam (poza tym że płacimy za gaz więcej niż ukraina która z rosją walczy, ale to znów wina rządu ...), tym bardziej że to ukraina próbuje odebrać coś co było jest i będzie defacto rosyjskie.

  Skoro ty uciekłabyś w chwili ataku wątpię by ciebie obchodził cię los kogokolwiek kto by został. Na każdej wojnie są ofiary, nie każdy walczy niektórzy giną nie z własnej winy.

  Dlaczego atom ? Bo w tv jakiś rusek gadał o ataku na warszawę właśnie w ten sposób. Wtedy byłby bonus w postaci polskiego rządu. W innym wypadku uciekli by jak ty, a potem wracając przekrzykiwali by się ile to oni nie zrobili na tej wojnie jadąc jednocześnie tych którzy zostali.
  11.04.2015 12:37

Czas na zmiany: już jutro jubileuszowy, 25 odcinek naszego programu na żywo!

 • @PYZ24: jak komuś czas emisji (nie koniecznie pora) pasował to nie narzekał :P Teraz nie będą narzekać ci co im 30min pasuje a zaczną ci którym pasowało 60 :P
  07.04.2015 20:11

Nie zadzieraj z informatykiem firmowym, czyli o życiu krótki wywód...

 • Plomba na obudowie, uprawnienia do odpalenia pakietu biurowego, programu księgowego i przeglądarki a do tego blokada wszystkiego w sieci jak leci poza domenami gov czy czego tam używa księgowa. Żyć nie umierać :P

  Nikt nie powinien mieć uprawnień administratora, nawet ktoś kto uważa się za speca, coś w końcu się zepsuje / złapie coś złośliwego, potem pójdą wszystkie dane i na kogo będzie ? :P
  18.03.2015 12:11

Programowanie — HTML/CSS/PHP cz.1

 • @GBM między nimi musiałbyś mieć też wpis jak zainstalować daną dystrybucję, jak ją zaktualizować i jak rozwiązać podstawowe problemy, oraz jak zainstalować serwer Apache z php i mysql :P
  18.03.2015 12:06