Allegro 4.3.1

Strona główna Android Zakupy Serwisy aukcyjne i ogłoszeniowe
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Aplikacja Allegro jest oficjalnym klientem serwisu aukcyjnego o takiej samej nazwie. Dzięki niej użytkownik może przeglądać zasoby serwisu w formie przygotowanej specjalnie dla urządzeń mobilnych w wygodniejszy sposób. Zapewnia ona również oszczędność transferu danych względem wersji dla przeglądarek.

Galeria programu

Aplikacja pobiera opisy (uproszczone lub pełne, oryginalne) i zdjęcia przedmiotów tylko na żądanie użytkownika, domyślnie wyświetlając tylko podstawowe informacje o aukcjach. Użytkownik może wyszukiwać w serwisie w sposób tradycyjny, poprzez nazwę, ale również za pomocą aparatu wykonując zdjęcie np. okładce książki czy filmu lub skanując kody kreskowe.

Allegro pozwala również na zalogowanie się do swojego konta w serwisie. Wtedy użytkownik otrzymuje dostęp do spisu aukcji w których licytuje, przedmiotów które kupił, czy chociażby obserwowania ofert. Aplikacja pozwala także na sprawdzenie salda środków za rachunki, oraz wystawianie komentarzy. Dostępne są dwa widgety: jeden zapewniający szybki dostęp do wyszukiwarki, drugi wyświetlający obserwowane oferty.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Zgarnij kod rabatowy na zakupy korzystając z mobilnej aplikacji Allegro

20
OPROGRAMOWANIE 08.09.2014 | Łukasz Tkacz (lukasamd)

Serwis Allegro postanowił zachęcić swoich użytkownik do korzystania z oficjalnej aplikacji mobilnej przygotowanej z myślą o nim. Jak? Trwa właśnie akcja rozdawania kuponów rabatowych za zakupy wykonane przy jej pomocy. Wystarczy zalogować się na konto z użyciem aplikacji na iOS, Androida lub Windows Phone i dokonać zakupu, aby na kolejne zakupy otrzymać kod rabatowy. Uzyskanie kuponu jest bardzo proste. Wystarczy na naszym urządzeniu mobilnym z systemem iOS, Android lub Windows Phone zainstalować aplikację Allegro, a następnie dokonać w niej zakupu. Tutaj pojawia się pewien problem, bo na…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

  #1 02.04.2016 08:59

Strasznie wolno działa, wersja na przeglądarkę jest duuuuzo szybsza

r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.