Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Aplikacja Allegro jest oficjalnym klientem serwisu aukcyjnego o takiej samej nazwie. Dzięki niej użytkownik może przeglądać zasoby serwisu w formie przygotowanej specjalnie dla urządzeń mobilnych w wygodniejszy sposób. Zapewnia ona również oszczędność transferu danych względem wersji dla przeglądarek.

Galeria programu

Aplikacja pobiera opisy (uproszczone lub pełne, oryginalne) i zdjęcia przedmiotów tylko na żądanie użytkownika, domyślnie wyświetlając tylko podstawowe informacje o aukcjach. Użytkownik może wyszukiwać w serwisie w sposób tradycyjny, poprzez nazwę, ale również za pomocą aparatu wykonując zdjęcie np. okładce książki czy filmu lub skanując kody kreskowe.

Allegro pozwala również na zalogowanie się do swojego konta w serwisie. Wtedy użytkownik otrzymuje dostęp do spisu aukcji w których licytuje, przedmiotów które kupił, czy chociażby obserwowania ofert. Aplikacja pozwala także na sprawdzenie salda środków za rachunki, oraz wystawianie komentarzy. Dostępne są dwa widgety: jeden zapewniający szybki dostęp do wyszukiwarki, drugi wyświetlający obserwowane oferty.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Zgarnij kod rabatowy na zakupy korzystając z mobilnej aplikacji Allegro

20
OPROGRAMOWANIE 08.09.2014 | Łukasz Tkacz (lukasamd)

Serwis Allegro postanowił zachęcić swoich użytkownik do korzystania z oficjalnej aplikacji mobilnej przygotowanej z myślą o nim. Jak? Trwa właśnie akcja rozdawania kuponów rabatowych za zakupy wykonane przy jej pomocy. Wystarczy zalogować się na konto z użyciem aplikacji na iOS, Androida lub Windows Phone i dokonać zakupu, aby na kolejne zakupy otrzymać kod rabatowy. Uzyskanie kuponu jest bardzo proste. Wystarczy na naszym urządzeniu mobilnym z systemem iOS, Android lub Windows Phone zainstalować aplikację Allegro, a następnie dokonać w niej zakupu. Tutaj pojawia się pewien problem, bo na…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.