r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ArCADia 10 Plus 10.1.2117

Strona główna Windows Grafika Programy do projektowania CAD
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

ArCADia PLUS to połączenie programu CAD i podstawowego modułu systemu ArCADia BIM, sprzedawanego pod nazwą ArCADia-START. Od programu ArCADia różni się możliwością tworzenia i edycji brył ACIS.

Galeria programu

ArCADia PLUS pozwala na przygotowanie dokumentacji 2D i wizualizacji 3D budynków, i ma wiele narzędzi identycznych jak w programie AutoCAD. Bardzo podobnie wygląda praca na warstwach i linia komend. Program pozwala zapisywać projekty w formacie DWG od 2.5 do 2013, DWF, DWT DXF i DGN. Ponadto ArCADia PLUS daje możliwość pełnej personalizacji ustawień, poleceń, pasków narzędzi, skrótów i aliasów, a także wyboru stylów kreskowania i wymiarowania.

Przy tworzeniu projektów można wczytywać podkłady rastrowe w formatach BMP, JPG, TIF i PNG oraz nanosić opisy z użyciem wybranych fontów TrueType lub SHX. Program w pełni obsługuje bryły w formacie ASIC, z możliwością importowania, edycji i tworzenia nowych. Ponadto program daje możliwość wyświetlania obiektów Civil 3D i ADT (abstract data type). CAD pozwala na wczytywanie aplikacji napisanych w LISP-ie i nakładek SDS.

Program pozwala eksportować dokumentację w formacie PDF, a także projektowane modele jako STL. Wizualizacje 3D można oglądać w trybie interaktywnym lub zapisywać wyrenderowane obrazy.

Testowa wersja ArCADii PLUS nie pozwala zapisywać ani drukować projektów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 04.08.2016 16:34

Całkiem sympatycznie prezentuje się ten CAD z projektowaniem obiektowym. Plus za dużą różnorodność od architektury przez instalacje na rysunkach konstrukcyjnych kończąć. Co do stabilności ,to nie powiedziałbym ,że długa droga nie miałem problemów, chyba że kolega używał funkcji ctrl+c ctrl+v do kopiowania na kreskach ,to rzeczywiście coś nie praży (długo myśłi),na szczęści można to robić przez opcję funkcji kopiuj wtedy działa bez zarzutu.

toomas   5 #1 29.06.2016 19:30

Im bardziej zagłębiam się w poznawanie pakietu od Intersoftu tym bardziej zauważam jego niespójność i wynikające z tego problemy. Idea programu jest fajna ale do stabilnej i bezproblemowej pracy jeszcze długa droga.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.