Artensoft Photo Mosaic Wizard taniej na Święta

22.12.2010 16:12, Autor: Anna Rymsza (Xyrcon), Kategoria: News
NewsImage

Z okazji zbliżających się Świąt firma Artensoft, producent oprogramowania graficznego, obniżyła cenę programu Artensoft Photo Mosaic Wizard o 65%.

Artensoft Photo Mosaic Wizard buduje doskonałej jakości mozaiki z kolekcji zdjęć użytkownika. Program używa wyjątkowo dopracowanych algorytmów do układania mozaiki ze zdjęć, dzięki czemu obraz wzorcowy jest naprawdę ułożony z mniejszych, odpowiednio odwracanych i układanych zdjęć. Dzięki temu możliwe jest tworzenie również wielkoformatowych wydruków.

Program wymaga biblioteki złożonej z minimum 1500 zdjęć do tworzenia mozaiki. Jeśli tak dużej kolekcji zdjęć nie ma akurat pod ręką, można ją pobrać za darmo ze strony Artensoftu. Poza kolekcjami obrazków można tam znaleźć również przykładowe mozaiki.

Wersję próbną programu można pobrać w dziale Programy -> Grafika -> Inne programy graficzne. Aby skorzystać ze zniżki w sklepie Artensoft wystarczy przejść do sklepu klikając w banner na stronie domowej programu.

r   e   k   l   a   m   a

Komentarze (6)  

Avatar
borzenka (niezalogowany) | 22.12.2010 17:29#1

Ja już kupuję!
Jestem taka podekscytowana. Super okazja i super program

Avatar
semen22 (niezalogowany) | 22.12.2010 18:06#2

borzenka to weź 2 paczke dla mnie ;D

AvatarUżytkownik jest nieaktywny
DiamondBack | 22.12.2010 18:06#3

Bożenka z podekscytowania zrobiła błąd we własnym imieniu ;)

AvatarUżytkownik jest nieaktywny
Martien | 22.12.2010 19:48#4

Ja już wypróbowałem , gotowe zdjęcie o wymiarach 5720x4345 zajmuje 11,3 mb.Powiem tak mozaika wyszła ok, tylko że jak dla mnie taki program jest zbyteczny chyba ,żeby wydrukować plakat na ścianę :) .Robienie mozaiki z małych zdjęc mija się z celem.

Avatar
OKII (niezalogowany) | 22.12.2010 19:51#5

Bożenka Borzenką. Ale buźkę tej dziewczyny z pudełka tego programu to ja nie wiem już na ilu produktach czy reklamach widziałem. :D Popularna widać i w jakimś zestawie zdjęć dla grafików jej fotki są dystrybuowane. Tylko trochę mi się już to przejadło, jak widzę ją na jakimś bannerze, bilboardzie czy reklamie gabinetu dentystycznego. ;)

AvatarUżytkownik jest nieaktywny
szujeq | 23.12.2010 1:33#6

powie mi ktoś czy ten program obsługuje 30k+ zdjęć i zapis 200Mpix+?

Dodaj komentarz

Zasady publikowania komentarzy
Autor
Treść
 
Top programy
  •  
Top programy ostatnie 7 dni
  •  
Top programy ostatnie 30 dni
  •  
Skanery antywirusowe
skaner av