r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Avast SecureLine VPN 1.0.318.0

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Avast SecureLine VPN to antyszpiegowskie narzędzie od producenta znanego programu antywirusowego, firmy Avast. Aplikacja jest płatna (do wyboru roczny lub dwuletni abonament), ale przed podjęciem decyzji o zakupie można pobrać wersję próbną.

Galeria programu

Podczas korzystania z zasobów internetu użytkownik wielokrotnie narażony jest na liczne niebezpieczeństwa, w tym szpiegowanie. Niezależnie od tego, czy podłączony jest do publicznej czy też prywatnej sieci Wi-Fi, haker może pokusić się o przejęcie danych do logowania, numeru karty kredytowej, wiadomości elektronicznych czy innych danych. Avast SecureLine VPN szyfruje połączenie online, zapewniając bezpieczeństwo w trakcie pracy i anonimowość działań.

To nie jedyna funkcjonalność oferowana przez Avast SecureLine VPN. Program umożliwia odtwarzanie dowolnych treści z dowolnego miejsca na świecie. Bardzo często przeglądając witryny internetowe można spotkać się z komunikatem, który informuje, że "te treści nie są dostępne w Twoim kraju". Posiadając opisywane narzędzie, nie ma już tego problemu – potrafi ono "udawać", że użytkownik przebywa w innym państwie niż faktycznie się znajduje. Dzięki temu może zapoznać się ze wszystkimi materiałami, jakie znajdzie w sieci.

Avast SecureLine VPN jest bardzo prosty w obsłudze i nie wymaga specjalistycznej wiedzy w przeciwieństwie do programu dystrybuowanych wiele lat temu, które do korzystania z prywatnych sieci wirtualnych VPN potrzebowały umiejętności programistycznych. Aby móc go uruchomić, wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Jeśli nie chcesz o tym pamiętać, możesz skonfigurować narzędzie, które będzie włączało ochronę w momencie połączenie z siecią Wi-Fi.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 7 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Szern   8 #6 12.02.2017 08:40

Nowa Opera posiada VPN-a o podobnej funkcjonalności natywnie. IMHO to chyba lepsza opcja i do tego darmowa...

Autor edytował komentarz w dniu: 12.02.2017 08:41
xaver   8 #5 27.01.2017 08:15

@Mietek z Sandomierza (niezalogowany): Trudno mi powiedzieć. Ja po okresie próbnym program odistalowałem. Co do bezpłatnego avasta to miałem przypadek iż wcale nie chciał się zainstalowac, ciagle coś mu przeszkadzało. Osobiście korzystam z programów zebezpieczających ( BDTS i SpuShelter) w wersjach komercyjnych i mam święty spokój.
Pozdr;)

  #4 26.01.2017 22:22

Bezpłatna wesja Avasta usiłuje wcisnąć ten płatny dodatek użytkownikowi, wywalając na ekranie komputera okienko pop-up. Ja potrzebuję skutecznego antywirusa, a nie kombajnu z tysiącem zbędnych funkcji. To tyle w tym temacie.

  #3 24.01.2017 00:40

https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&prev=searc...


Wszyscy wiemy, że Internet jest szeroko otwarte miejsce do zwiedzania, uczyć się i bawić. Chcemy pomóc upewnić się, że można to zrobić bezpiecznie, bezpiecznie i prywatnie. Na Avast, chcemy wierzyć, że każdy ma najlepsze intencje i wyraźnie wie, gdzie linie dobra i zła są rysowane w piasku w Internecie. Pomóż nam upewnić się, że w internecie pozostaje wspaniałe miejsce do spędzenia czasu, by nie robić rzeczy, które władze będą Oglądaj jako nielegalne lub niewłaściwe. Więc proszę nie korzystać z naszych usług, aby wysyłać i odbierać pirackich filmów i muzyki, wysyłanie materiałów zniesławiających lub zrobić coś złego w tym stylu. Nie możemy i nie monitorujemy na to. Jednak, jeśli otrzymamy skargę o nadużycia (na przykład, od właściciela praw autorskich), zbadamy i podjąć działania, jeżeli skarga jest poprawna. Jest to standardowa procedura renomowanych dostawców usług VPN. Bądź odpowiedzialnymi obywatelami i po prostu robić właściwe rzeczy podczas korzystania z produktów avast! Jeśli widzisz coś złego się dzieje, wystrzelić na adres

Razzor   6 #2 25.11.2016 11:56

Obadam trialika

xaver   8 #1 01.07.2015 20:32

Zaistalowałem program. DObry program, działa bez zarzutu. Poki co korzystam z wersji 7-dniowej..ale rozważam zakup licencji. Cena nie jest za przystępna,ale producent na swojej stronie uzasadnia tę sprawę.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.