r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Avast SecureLine VPN 1.0.318.0

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Avast SecureLine VPN to antyszpiegowskie narzędzie od producenta znanego programu antywirusowego, firmy Avast. Aplikacja jest płatna (do wyboru roczny lub dwuletni abonament), ale przed podjęciem decyzji o zakupie można pobrać wersję próbną.

Galeria programu

Podczas korzystania z zasobów internetu użytkownik wielokrotnie narażony jest na liczne niebezpieczeństwa, w tym szpiegowanie. Niezależnie od tego, czy podłączony jest do publicznej czy też prywatnej sieci Wi-Fi, haker może pokusić się o przejęcie danych do logowania, numeru karty kredytowej, wiadomości elektronicznych czy innych danych. Avast SecureLine VPN szyfruje połączenie online, zapewniając bezpieczeństwo w trakcie pracy i anonimowość działań.

To nie jedyna funkcjonalność oferowana przez Avast SecureLine VPN. Program umożliwia odtwarzanie dowolnych treści z dowolnego miejsca na świecie. Bardzo często przeglądając witryny internetowe można spotkać się z komunikatem, który informuje, że "te treści nie są dostępne w Twoim kraju". Posiadając opisywane narzędzie, nie ma już tego problemu – potrafi ono "udawać", że użytkownik przebywa w innym państwie niż faktycznie się znajduje. Dzięki temu może zapoznać się ze wszystkimi materiałami, jakie znajdzie w sieci.

Avast SecureLine VPN jest bardzo prosty w obsłudze i nie wymaga specjalistycznej wiedzy w przeciwieństwie do programu dystrybuowanych wiele lat temu, które do korzystania z prywatnych sieci wirtualnych VPN potrzebowały umiejętności programistycznych. Aby móc go uruchomić, wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Jeśli nie chcesz o tym pamiętać, możesz skonfigurować narzędzie, które będzie włączało ochronę w momencie połączenie z siecią Wi-Fi.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 7 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Razzor   6 #2 25.11.2016 11:56

Obadam trialika

xaver   8 #1 01.07.2015 20:32

Zaistalowałem program. DObry program, działa bez zarzutu. Poki co korzystam z wersji 7-dniowej..ale rozważam zakup licencji. Cena nie jest za przystępna,ale producent na swojej stronie uzasadnia tę sprawę.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.