Pobierz program Asystent pobierania włączony

Bino to prosty, lekki i niezwykle przyjazny w obsłudze odtwarzacz multimedialny przeznaczony do oglądania zarówno filmów 2D i 3D.

Galeria programu

Program Bino został zaprojektowany jako wygodny i niezawodny w użyciu odtwarzacz do oglądania różnych materiałów wideo dwu lub trójwymiarowych. Posiada wsparcie dla stereoskopowego 3D wideo, z różnymi formatami wejściowymi i wyjściowymi, a także obsługuje i odtwarza filmy na wielu monitorach (multi-display video), na przykład dla powerwalls lub virtual reality czy innych multi projektorów.

Odtwarzacz korzysta z wielu różnych bibliotek, w tym między innymi z OpenGL (dostępnej z niektórymi kartami graficznymi) lub FFmpeg i LibASS. Bino pozwala na odtwarzanie filmów 3D w zależności techniki nagrywania filmu (na przykład lewy i prawy obraz lub odwrotnie) oraz tradycyjny sposób, czyli przy użyciu specjalnego monitora lub telewizora i okularów anaglifowych.

Oprócz standardowych przycisków do odtwarzania filmów (przewijanie, cofanie czy zatrzymywanie), możemy również wybrać odpowiednią rozdzielczość filmu, jakość dźwięku, włączyć napisy oraz ustawić format wejściowy i wyjściowy. Podczas odtwarzania materiału wideo możemy również zmienić poziom jasności, kontrastu i saturacji, a także skonfigurować jakość renderowania obrazu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

Anonim (niezalogowany) 19.10.2014 08:29 #6

antywirus widzi to jako trojan??

Anonim (niezalogowany) 10.03.2013 02:29 #5

ja używam linuxa Mageia 2 i mam ten program po polsku!

xiao_ping_pong (niezalogowany) 18.02.2013 07:49 #4

Czy Bino ma własne kodeki czy korzysta z zewnętrznych/systemowych?

DanKar REDAKCJA 14.02.2013 20:52 #3

@dzikiwiepsz, @Sephi167: Dziękujemy za informacje! :-) W testowanej przez nas edycji był dostępny jeszcze polski interfejs, stąd ta rozbieżność :-) Opis programu został zaktualizowany.

Pozdrawiam.

dzikiwiepsz  14.02.2013 13:01 #2

ten program nie jest w języku polskim. w plikach nie widziałem by były pliki od polskiego

Sephi167 (niezalogowany) 04.08.2012 18:26 #1

Po zainstalowaniu nie ma języka polskiego jest angielski da się jakoś zmienić ?

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.