r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Christmas Eve Crisis

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony

Christmas Eve Crisis to wspaniała bezpłatna i gwiazdkowa propozycja dla całej rodziny. Jeżeli myśleliście, że Mikołaj nie miewa problemów z dostarczaniem prezentów to ta darmowa platformówka udowodni, że byliście w błędzie. Zanim pakunki trafią pod choinkę, wpierw trzeba je bezpiecznie donieść na miejsce. W tym właśnie pomagamy ubranemu na czerwono, lekko puszystemu bohaterowi, który miał niestety pecha.

Galeria programu

Rozbił sanie, w wyniku czego prezenty rozsypały się po całym świecie. Należy je odnaleźć i dostarczyć do wskazanych, wystrojonych oczywiście w lampki domów. Święty może równocześnie nieść dwie paczki, pod warunkiem, że są one dosyć standardowych rozmiarów. Gigantyczne zamówienia dzieci musi dostarczać pojedynczo. Rzecz jasna na drodze stanie mu tutaj bardzo wiele przeszkód.

Czasem należy wskoczyć wysoko, by zdjąć pakunki ze skały lub drzewa. Nie można ich zamoczyć, bo się zniszczą, a oblodzone stoki i złe świetliki to również tylko początek kłopotów. Na szczęście Mikołaj dysponuje podręczną mapą, a także podglądem zebranych przedmiotów. Gdy chce się przejść etap na 100% należy poszukać też m.in. wszystkich stroików, bombek czy specjalnie pochowanych przez twórców gwiazdek.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor 500 MHz
  • 256 MB RAM
  • Karta graficzna zgodna z DirectX 8.0
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   37 #1 29.03.2016 17:47

Grałem, śmieszna i fajna gra :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.