r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Clear 1.1.7

Strona główna Mac Dom Organizery osobiste
Pobierz program wersja stabilna (Mac)

Clear to minimalistyczna lista zadań. Głównym atutem programu jest obsługa z wykorzystaniem gestów.

Galeria programu

Aplikacja pozwala na tworzenie prostych list zadań. Do każdego zadania można ustawić przypomnienie. Mocną stroną Clear nie jest bogata paleta funkcji, lecz niekonwencjonalny interfejs.

Program ten można obsługiwać nie tylko tradycyjnie klikając w odpowiednie miejsca, ale także wykonując gesty na gładziku lub na panelu dotykowym Apple Magic Mouse. Przykładowo żeby utworzyć nową listę czy zadanie, wystarczy przeciągnąć na gładziku dwa palce w górę, natomiast przeciągnięcie dwóch palców na zadaniu w lewo oznaczy je jako wykonane. Innym ciekawym smaczkiem interfejsu jest możliwość wyświetlenia dwóch różnych list w osobnych oknach, dzięki czemu można przeciągać i upuszczać zadania z jednej listy do drugiej.

Wygląd aplikacji można spersonalizować, ustawiając jeden z 9 tematów kolorystycznych. Nie zabrakło również synchronizacji danych z chmurą iCloud.

Program bezpłatnie dostępny jest w wersji próbnej (trial), która działa przez 14 dni i pozbawiona jest wsparcia dla iCloud. Pełną wersje zakupić można za pośrednictwem sklepu Mac AppStore.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.