r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

FORCEdraft

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program Ten program nie jest już dostępny zabezpiecz pobieranie

FORCEdraft to bardzo prosty edytor tekstu, który kierowany jest do osób mających tendencję do prokastynacji, czyli nieustannego przekładania terminu wykonania różnych zadań. Dzięki niemu w łatwy sposób zredagujemy różnego typu dokumenty bez obawy o to, że po raz kolejny zostaniemy rozproszeni przez pojawiające się na naszej skrzynce pocztowej wiadomości, korespondencje na serwisach społecznościowych itp.

Galeria programu

Aplikacja stanowi bardzo ciekawą alternatywę dla wbudowanego w systemie Windows notatnika. Jego ograniczone, ale niespotykane u konkurencji funkcje z pewnością docenią użytkownicy mający tendencję do ociągania się ze zredagowaniem różnego typu dokumentów tekstowych. FORCEdraft stworzony został z myślą m.in. o tym, aby uniemożliwić działającym w systemie programom rozpraszanie uwagi podczas pisania. Nie jest możliwy dostęp do przeglądarki internetowej, klienta poczty e-mail, ani żadnej innej aplikacji. Okno edytora może zostać zamknięte dopiero po ukończeniu redagowania tekstu.

Zasada działania aplikacji jest bardzo prosta. FORCEdraft uruchamia się w trybie pełnoekranowym, a jego zamknięcie możliwe jest dopiero po ukończeniu pracy z tekstem. Domyślnie opcja zakończenia pracy aplikacji ukryta została pod przyciskiem z logiem programu, jednak użytkownik może również wskazywać własne kryteria, których spełnienie pozwali zamknąć aplikację. Użytkownik posiada możliwość definiowania ilości wpisanych słów oraz czasu pracy z edytorem, które pozwolą nam zakończyć pracę z edytorem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
adamo000   12 #1 19.01.2015 10:48

Może dzięki niemu uda mi się napisać pracę inżynierską w końcu do końca;)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.