r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

FileCleaner 4.7.0.352

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

FileCleaner to kolejne narzędzie przeznaczone do oczyszczania Windows ze zbędnych plików oraz śladów pozostawionych podczas codziennego korzystania z systemu.

Galeria programu

Za pomocą aplikacji bez problemów usuniemy niepotrzebne dane w tym tymczasowe pliki internetowe, historię przeglądanych stron, zapisane hasła, pliki tymczasowe systemu, listę ostatnio uruchamianych programów i dokumentów, logi generowane przez Windows, dane zapisane w schowku systemowym, historię wyszukiwań itp. Dodatkowo FileCleaner rozpoznaje szereg zewnętrznych plików pozostawionych m .in. przez takie aplikacje jak Adobe Acrobat Reader, MS Office, Media Players, Skype, Live Mail, Google Desktop.

FileCleaner wyposażony został również w moduł odpowiedzialny za wykrywanie i usuwanie niechcianych toolbarów (w tym Ask Toolbar, Yahoo Toolbar,Babylon Toolbar) w systemie, jak również dodatków do przeglądarek internetowych. Kolejną ciekawą funkcją oferowaną przez narzędzie jest moduł usuwania zapisywanych danych przez przeglądarki w czasie rzeczywistym. Obsługiwane są takie aplikacje jak Internet Explorer, Opera, Firefox, Google Chorme oraz Safari.

Programiści wyposażyli również FileCleanera w moduł usuwania zbędnych wpisów z rejestru oraz mechanizm bezpiecznego kasowania danych z dysku twardego z możliwością wyboru jednego z 3 algorytmów usuwania danych. FileCleaner w przeciwieństwie do innych narzędzi tego typu pozwala na podgląd kasowanych danych, a aktywacja trybu ekspert umożliwi nam dokonanie wyboru jakie dane zostaną skasowane.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 11.07.2014 16:09

To nie jest wersja bezpłatna, przy każdym logowaniu do systemu i uruchamianiu, krzyczy zarejestruj, i trzeba wydać pieniążki. To nie jest darmowa wersja, co wy tam w tej redakcji za szczyny pijecie.

Bogdan_G   17 #2 05.11.2013 12:55

Uruchomiłem instalator filecleaner pobrany od producenta. Ale to był po polsku instalator framework 4. A jego nie chcę na XP, więc nie zaznaczyłem zgody na ten produkt microsoftu i instalacja została przerwana. Co to za numer?
Dlaczego na stronie producenta jest "Wypróbuj produkt"? Pisze darmo tu, darmo tam, a jakie to jest prawdziwe darmo?

Autor edytował komentarz.
macaleks   14 #1 06.08.2013 09:37

" Istnieje też opcja sprawdzania rejestru systemowego pod kątem zbędnych lub pustych wpisów."

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.