r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

FireAlpaca 1.6.2

Strona główna Windows Grafika Tworzenie i edycja grafiki rastrowej
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

FireAlpaca to bezpłatny i zarazem bardzo prosty w obsłudze edytor graficzny do rysowania i modyfikowania zdjęć na komputerze.

Galeria programu

Aplikacja posiada wystarczający zestaw narzędzi i funkcji do tworzenia rysunku lub przeprowadzania edycji dowolnej fotografii. Interfejs programu jest czytelny i w pełni konfigurowalny. Użytkownicy mogą swobodnie dodawać oraz ustawiać poszczególne okna z narzędziami na głównym ekranie programu.

FireAlpaca umożliwia pracę na warstwach. W tym celu otrzymujemy dostęp do specjalnego panelu z różnymi warstwami, identycznego z jakim mamy do czynienia w najpopularniejszym obecnie narzędziu graficznym – Adobe Photoshop. W programie znajdziemy również wbudowany nawigator do wykonywania prostych czynności na pliku graficznym (pomniejszanie, powiększanie i obracanie w dowolnym kierunku).

Program potrafi przekształcać modyfikowany obrazek, nakładać efekty specjalne i dodawać wygładzenie krawędzi (anti-aliasing). Oferuje też możliwość korzystania z palety kolorów oraz z paska narzędziowego do tworzenia/modyfikowania rysunków - pędzel, gumka, wiadro czy kroplomierz. Nie mogło w nim również zabraknąć dodatkowych narzędzi do zmiany rozmiarów plików graficznych, rysowania gradientów, a także wbudowanych opcji do ustawiania odpowiedniego poziomu jasności, kontrastu i saturacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   30 #4 20.01.2016 14:48

Bez wątpienia lekkość jest jego atutem. Robi co do niego ma należeć.

przemox   8 #3 10.05.2013 14:00

Jak wszystko się zmienia... Dotąd myślałem, że obróbka zdjęć to grafika rastrowa, a tu - patrz pan - okazuje się grafiką wektorową. No to Corela Draw popłynie...

kareena   2 #2 04.04.2013 17:30

Średniak.. Spodziewałam się czegoś więcej - okazał się malo intuicyjny i wsio ma pochowane lub trzeba nauczyc sie skrótów by pracowac płynnie ;)

Autor edytował komentarz.
  #1 06.01.2013 23:06

Czemu ten program jest w kategorii edytorów wektorowych?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.