r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Giana's Return 1.10

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Giana Sisters to klasyczna pozycja platformowa, którą wielu starszych graczy po dziś dzień bardzo miło wspomina. Część fanów zdecydowała się na nostalgii nie kończyć, a przygotować nieoficjalną kontynuację przygód tytułowych sióstr. Tym samym Giana i Maria powracają do krainy, z której kiedyś chciały się wydostać. Ponownie sporo będzie skakania, a także zbierania czerwonych rubinów. Mamy absolutny powrót do korzeni.

Galeria programu

Jeżeli ktoś pamięta pierwowzór albo grał w dwuwymiarowe odsłony ciągnącej się przez lata historii braci Mario, poczuje się jak w domu. Wiadomo, czego się spodziewać po kolorowym świecie tytułu. Kładki rozłożono w bardzo znajomy sposób. Przeciwnikom skaczemy po głowach, aby ich zlikwidować. Są specjalne bloczki z gwiazdkami, w które uderzamy. Wypadają z nich bonusy i tak też czasem zmienimy się w kogoś innego...

Prowadzona postać dysponuje paskiem energii, więc nie ginie natychmiast po bliskim spotkaniu z wrogiem. Mimo to należy zachować czujność, bo niebezpieczeństwa takie jak ciernie czy ogień z miejsca pozbawiają jednak życia. Tych mamy zaś tutaj ograniczoną liczbę. Na szczęście do dowolnego, raz rozpoczętego etapu, da się zawsze wrócić. Gra stosuje system haseł do poziomów, które wpisuje się w menu głównym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

kody umożliwiające wznowienie gry
menu i intro
ocena użytkownika

Fajna gierka niewymagająca instalacji, działa świetnie pod Windows 8.1. Menu gry oraz intro trochę denerwują, poza tym wszystko super. Rozrywka łatwa i przyjemna. Jeżeli ktoś nie grał w pierwowzór to na początku jest trochę "nauki" na co zwracać uwagę i co nas może zabić. Plus za kody umożliwiające wznowienie gry.

30.10.2016 15:03 | Recenzja do wersji 1.10

Komentarze

0 nowych
darek719   38 #1 29.03.2016 14:23

Klasyka :) szkoda ze po aktualizacji nie odświeżono grafiki.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.