r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Glary Tracks Eraser 5.0.1.75

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz program Asystent pobierania włączony

Glary Tracks Eraser to udostępnione bezpłatnie narzędzie, którego zadaniem jest ochrona prywatności użytkownika. Dzięki niemu szybko i sprawnie oczyścimy komputer z danych, świadczących o naszej aktywności, odwiedzanych stronach internetowych, uruchamianych aplikacjach itp.

Galeria programu

Zasada działania programu podobnie jak jego obsługa jest bardzo prosta i opiera się na wykrywaniu, a następnie usuwaniu wszystkich plików tymczasowych generowanych podczas korzystania z danych aplikacji. Narzędzie po uruchomieniu przeprowadza dogłębną analizę zawartości dysku w poszukiwaniu danych, które świadczą o naszej aktywności na komputerze. Możliwe jest usuwanie wszystkich wykrytych plików, jak również definiowanie wybranych składników do skasowania. W Glary Disk Cleaner nie zabrakło opcji deklarowania lokalizacji ignorowanych, które pomijane są podczas wstępnej analizy.

Glary Disk Cleaner potrafi z powodzeniem wykrywać i oczyszczać dysk twardy z takich składników jak pliki tymczasowe, zawartość kosza i schowka systemowego, informacje o ostatnio uruchamianych aplikacjach, historii menu Start, a także dane generowane przez najpopularniejsze przeglądarki internetowe oraz dodatki do nich.

Uwaga!

  • Program domyślnie uruchamiany jest w angielskiej wersji językowej. Polski interfejs aktywować można z poziomu opcji konfiguracyjnych.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 07.09.2016 21:02

Mam Glary Tracks Eraser i Ccleaner slim i oba mają dobrą ocenę .Na przemian z nich korzystam a czasami w tym samym dniu . Kiedy zależy mi na prywatności i mniej śladów aktywności odwiedzanych stron to Glary czyści lepiej. Nie przeszkadza mi jego częsta aktualizacja gdyż wyskakuje co miesiąc druga ramka z informacją o nowej wersji .Można odznaczyć w trakcie pobierania kolejnej aktualizacji inne programy ,dodatki tego samego producenta jeżeli nie jesteśmy w danej chwili nimi zainteresowani . Gdy ktoś ma niedosyt programów tego typu lub chce usuwać jeszcze dokładniej te niewidoczne pozostałości czy ukryte w systemie - to Revo Uninstaller Pro płatny nie ma sobie równych a przy tym jest prosty w obsłudze po łatwym douczeniu się o programie.

  #3 30.07.2016 21:38

Jeżeli już mam ten program w komputerze to czy koniecznie odinstalować starszą wersję i pobrać nową do instalacji ? Czy wystarczy pobrać nową i zainstalować ale nie ruszając starej ? Chodzi o to aby nie instalować dodatkowych lub powielających się składników danego programu i zwiększając rozmiarów KB .Być może nie mam racji ale Revo Uninstaller Pro ma sporo roboty usuwając dokładniej pozostałości po programach źle zainstalowanych lub źle odinstalowanych . Pytania być może proste dla fachowca ale trudne gdy ktoś nie jest pewny jakie działanie poprawnie ,dobrze podjąć . Myślę ,że kwestia interpretacji z tego co się czyta a nie jest konkretnie napisane lub jednoznacznie a nawet nic nienapisane w temacie - jest istotna szczególnie aby błędów nie popełniać .

darek719   37 #2 30.10.2015 11:29

dobry, lekki program, prosty interfejs.

CrashJack   3 #1 22.06.2015 21:41

Dobrym programem jest PrivaZer, jest darmowy, skutecznie czyści windowsa ze śmieci i prywatności.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.