Hamster Free Burning Studio — proste nagrywanie płyt

29.12.2010 14:15, Autor: Anna Rymsza (Xyrcon), Kategoria: News
NewsImage

Do katalogu programów dodaliśmy kolejny produkt firmy Hamster Soft, producenta popularnego konwertera wideo Hamster Free Video Converter. Hamster Free Burning Studio to darmowa aplikacja umożliwiająca bardzo proste i wygodne nagrywanie płyt CD, DVD oraz Blu-ray.

Program posiada wszystkie niezbędne opcje wykorzystywane do pracy z dyskami optycznymi, jak nagrywanie danych, wykonywanie kopii zapasowych danych, tworzenie dysków muzycznych oraz klonowanie płyt DVD, CD lub Blu-ray. Ponadto Hamster Free Burning Studio automatycznie wykrywa rodzaj dysku i jego pojemność oraz określa maksymalną dozwoloną szybkość zapisu. Na podstawie tych informacji wyświetla procent zapełnienia dysku oraz umożliwia wyczyszczenie dysku w celu zapisu jego całej powierzchni.

Obsługa programu jest bardzo prosta i ogranicza się do przeciągnięcia danych (pliki, foldery), które mają zostać nagrane na napęd przenośny. Dodatkowo dzięki wbudowanemu systemowi skórek wygląd Hamster Free Burning Studio można w każdej chwili zmienić. Kolejną zaletą tego programu jest stosunkowo niskie zapotrzebowanie na zasoby systemowe.

Najnowszą wersję rozwojową programu dla systemu Windows można pobrać z działu PROGRAMY -> Multimedia -> Nagrywanie płyt CD/DVD/BD.

r   e   k   l   a   m   a

Komentarze (15)  

AvatarUżytkownik jest nieaktywny
master_zonk6 | 29.12.2010 14:29#1

fajne logo ;')

Avatar
Anonim (niezalogowany) | 29.12.2010 14:34#2

nie działa.

Avatar
słitMichał (niezalogowany) | 29.12.2010 14:57#3

Nie pamiętam, kiedy ostatnio wypalałem jakąkolwiek płytę... Wszystko przenoszę przez internet i pamięci flash.
Dla mnie ta technologia jest już jak dyskietki.

Avatar
Giraldino (niezalogowany) | 29.12.2010 15:04#4

Jest dostępny polski język?

Avatar
Do@Giraldino (niezalogowany) | 29.12.2010 15:07#5

Jest, wystarczy wybrać w ustawieniach (patrz Galeria programu).

Avatar
archiwum (niezalogowany) | 29.12.2010 15:08#6

@słitMichał
Potwierdzam. już rok temu pisałem to samo. Niby mam CD/DVD a nawet Blue wszedzie ale... jak tak się dobrze zastanowić to w ciagu roku moze raz wlozylem plyte do napedu... aaa tak... pamietam to byl jakis kupiony film oryginalny, ktory i tak nie chcial sie odczytac. malouzyteczne, wadliwe, stare technologie w komputerach naszych czasow to sa teraz.

korzystam tylko z obrazow plyt (ktore kiedys sobie zgralem z oryginalow :p) i jak juz to przenosze je na flashach.

AvatarUżytkownik jest nieaktywny
adriano765 | 29.12.2010 15:12#7

Polski język jest ale to nie działa

Avatar
anonim (niezalogowany) | 29.12.2010 15:30#8

U mnie tez przedstal dzialac, ale i tak mialam go odinstalowac, bo nie dalo sie z nim nic zrobic....

AvatarUżytkownik jest nieaktywny
gulczkwas11 | 29.12.2010 16:01#9

i tak najlepsze jest nero 6 :)

AvatarUżytkownik jest nieaktywny
Securitas | 29.12.2010 16:09#10

ot zwykly niczym nie wyrozniajacy sie program...No moze poza nazwa i logo :)
Ja tam wole Ashampoo Elements ktore wyglada i dzialatak dobrze jak stare dobre nero...tylko jest ladniej wykonane...:)

AvatarUżytkownik jest nieaktywny
Piterson79 | 29.12.2010 17:06#11

Sprawdziłem na 2-ch kompach z 7-ką i nie działa. Po uruchomieniu od razu wyskakuje informacja, że program przestał działać.

AvatarUżytkownik jest nieaktywny
Herbio | 29.12.2010 22:42#12

Logo jest wariackie :D

Avatar
łukasz4567 (niezalogowany) | 29.12.2010 23:20#13

ja ostatnio swoją cd wypalałem jakies 6 miesięcy temu :-)

AvatarUżytkownik jest nieaktywny
Danielson | 29.12.2010 23:29#14

Świetna wiewiura, z natury są szybkie i przebiegłe i taką cechę można przypisać HFBS.

AvatarUżytkownik jest nieaktywny
Mangas | 30.12.2010 0:08#15

A mnie program działa. tylko ma znikomą funkcjonalność, bo to dopiero beta. Część funkcji, które już widać w interfejsie po prostu nie działa. Czekam na wersję stabilną. Do firmy jak znalazł, bo z licencją komercyjną.

Dodaj komentarz

Zasady publikowania komentarzy
Autor
Treść
 
Polecamy
Recenzja MSI WindTop AE2410

Powiew świeżości?
Recenzja nowego iPada

Rewolucja czy stagnacja?
Test Garmin Forerunner 610

Osobisty asystent treningowy
Testujemy GALAXY NOTE

Czy to tablet z telefonem?
Top programy
  •  
Top programy ostatnie 7 dni
  •  
Top programy ostatnie 30 dni
  •  
Skanery antywirusowe
skaner av