Program tygodnia
GIMP 2.6.12

Ocena: 8,8
icon
Polecamy
Fotorelacja z HotZlotu 2011

Przeżyjmy to jeszcze raz!

INFOR System 9.01 r120104

 Wersja polska
Programy > Firma > Pakiety do prowadzenia firmy
wersja stabilna 32-bit

INFOR System (dawniej CafeFirma System) to zintegrowany pakiet dla firm stworzony w języku Java, w którego skład wchodzą moduł magazynowy, księga przychodów i rozchodów lub księga handlowa, a także pomocniczy moduł Delegacje.

Pomijając brak modułu do kadr i płac oraz ewidencji środków trwałych, możliwości pakietu są porównywalne do innych rozwiązań tego typu (wystawianie dokumentów handlowych i magazynowych, obsługa kasy, wielu magazynów, produkcji, prowadzenie ewidencji księgowych oraz rejestrów VAT, drukowanie deklaracji podatkowych itp.).

INFOR System współpracuje z najpopularniejszymi urządzeniami fiskalnymi (kasy, drukarki, czytniki kodów kreskowych), a także pozwala na pracę w sieci.

r   e   k   l   a   m   a
 
 
 
 
6,5
ocena
Data aktualizacji09.01.2012
Rozmiar pliku206,00 MB
Licencjatestowa (trial)
Systemy operacyjneWindows 98 / Me / NT / 2000 / XP / 7
Liczba pobrań7 880
Pobrania w ostatnich dniachwykres pobrań programu
Szczegółowe oceny
:
7,0
Użytkownicy:
6,0 (3)
 
 
 
 
Publikacje powiązane
Test NASa Synology DS212j z nowym systemem DSM 4.0
W naszym labie pojawiła się kolejna recenzja. Tym razem pod lupę wzięliśmy NAS Synology DS212j wraz...
WashAndGo 2012 z nowym systemem aktualizacji
Firma Abelssoft wydała pierwszą w tym roku aktualizację popularnego programu do czyszczenia i...
Microsoft potwierdza: na tablecie z ARM-em i Windows 8 nie zmienisz systemu
W grudniu minionego roku wywiązała się gorąca dyskusja o tym, jak Microsoft w imię ochrony przed...
Recenzja topowej Nokii N9 z systemem MeeGo
W naszym labie pojawiła się kolejna recenzja. Tym razem opisujemy Nokię N9 — długo wyczekiwany,...
190 milionów aktywacji Androida — system Google w natarciu
W ostatnich miesiącach Android przeżywa swój złoty czas. Przy okazji ogłaszania wyników finansowych...
Nokia pracuje nad własnym systemem operacyjnym
Nie od dziś wiadomo, że Nokia miota się między systemami operacyjnymi i traci siłę na rynku...
HTC: Rozważamy kupno systemu mobilnego
Tajwański producent smartfonów poinformował, że rozważa kupno mobilnego systemu operacyjnego....
Pierwszy antywirus dla systemu Windows Phone
W e-sklepie Microsoftu pojawił się pierwszy skaner antywirusowy dla systemu Windows Phone. Swoje...
Korea oskarża Google o monopol, a Chiny wydają własny system
Południowokoreańska Komisja Handlu wkroczyła do seulskiego biura firmy Google, aby uzyskać...
Wzrost popularności Internet Explorera, spadek systemu Windows
Poprawiły się nieco wyniki Internet Explorera, spadła jednak popularność systemu Windows....

Komentarze (17)  

Avatar
Karol W (niezalogowany) | 01.02.2012 16:24#17

Sporo się niezgadza z tego opisu !!! I to na plus. Są PŁACE, jest AMORTYZACJA i inne moduły. Ma wiele zalet o których redakcja nie napisała a szkoda (chyba że konkurencja za to płaci ?).
Jest to jedyny pakiet który pracuje na wszystkich popularnych systemach operacyjnych !!! Ma wiele przydatnych funkcji których brak u konkurencji. Nie chcę tego wypisywać - sam pobawiłem się tym programem i przyznam że w mojej ocenie jest najlepszy na rynku bijąc konkurencję. POLECAM

Avatar
Księgowa Jola (niezalogowany) | 11.01.2012 22:46#16

pracuję na tym programie już od roku i im dłużej pracuję tym bardziej jestem z niego zadowolona. Przy pierwszym kontakcie nie wzbudzał wielkiego entuzjazmu ale być może że za bardzo chciałam go porównywać z innymi programami tego typu. Teraz widzę że to był bład ! Program jest dla mnie SUPER. Uwazam że wyprzedza konkurencję o kilka lat. Nie jest przekombinowany a praca na nim to prawdziwa przyjemność. Gorąco polecam - jeżeli popracujecie chociaż kilka miesięcy to nie będziecie chcieli innego

Avatar
Ismel (niezalogowany) | 14.12.2011 16:31#15

Bardzo wygodny program, jak się go nauczyć. Na szczęście zorientowanie się w podstawowych działaniach nie było zbyt trudne, a potem poszło z górki. Dużym atutem jest również ciągłe wsparcie programu i aktualizacje. Polecam :)

Komentarze do starszych wersji programu
Avatar
donbrasco (niezalogowany) | 10.06.2011 10:23#14

CafeFirma to masakra. Kupiłem jedną z pierwszych licencji. Błędów było co nie miara. Przez kilka m-cy dostawałem poprawki i aktualizacje.
Program ma fatalny interfrejs zakupowy. Brak mozliwości edycji indeksu towaru w magazynie i wiele innych błędów i niedogodności.
W porównaniu z wersją dosowską to niewypał nie wart swojej ceny.

Avatar
zizizi (niezalogowany) | 23.04.2011 18:30#13

osobiście korzystam z programu biuro firmy IPS. Mam w nim dużo formularzy, zestawy form.

Avatar
Bartosz K. (niezalogowany) | 18.10.2010 15:04#12

Promocja cały czas trwa i nadal można kupić programy za połowę ceny.

Avatar
słaby (niezalogowany) | 30.09.2010 13:06#11

Czym się różni wersja elektroniczna od subskrypcji? I dlaczego promocja, która miała trwać do końca października została zakończona jeszcze we wrześniu? Popracowałem z wersją demo i muszę przyznać, że program fajny, choć muszę się zgodzić z opiniami, że mógłby być bardziej intuicyjny. Niemniej jednak pewnie to kwestia przyzwyczajenia. Nosiłem się nawet z zamiarem kupna, bo cena nie była wygórowana. Niestety promocja już nieaktualna.

Avatar
wełna (niezalogowany) | 21.09.2010 12:00#10

świetne komentarze pisane na tzw 'zamówienie'
świetnie świetnie

Avatar
Beata (niezalogowany) | 04.12.2008 22:55#9

Pracowałam przez 12 lat na dosowych programach dGCS i miałam wiele oporów aby zmienić je na windowsowe. Jako księgowa zapoznałam się z innymi programami tego typu, jednak będę pracowała nadal na tych programach. Nowa seria
Cafefirma jest super. Jak do tej pory firma ta na bieżąco reagowała na zmiany w przepisach. POLECAM programy tej firmy,

Avatar
Wojtek (niezalogowany) | 21.11.2008 16:38#8

Przeglądałem ten program i widzę że redakcja nie testuje tego wcale. W programie znalazłem ewidencję środków trwałych a interfejs można zmieniać na wiele sposobów - SUPER !!! Jest to najciekawszy program tego typu jaki ostatnio widziałem. Gorąco polecam.
Droga redakcjo !!! Dokładniej sprawdzajcie te programy :-)

Avatar
Wiktor (niezalogowany) | 11.09.2008 20:42#7

Używalem wielu innych programów i wiele z nich jest mocno przereklamowanych. Ten program nie jest pozbawionych wad ale uważam go za jeden z najciekawszych. jest bardzo prosty w obsłudze, ma wiele ciekawych i przydatnych funkcji. Jest produktem młodym ale widać w nim dużo solidnego doświadczenia. poprzednio korzystałem z programow dGCS pod DOS i bylem bardzo zadowolony. Gorąco polecam ten produkt - jeżeli czegoś w nim jeszcze nie ma to w krotkim czasie na pewno zostanie dodane (widać ciągłe zmiany na plus)

Avatar
magazynier (niezalogowany) | 12.02.2008 11:49#6

używam magazynówki dgcsu i muszę przyznać, że na początku program trochę mnie zaskoczył (używałem wcześniej programów DOS-owych), poznałem jednak mozliwosci programu i szczerze mogę polecic ten produkt, nadaje sie idealnie do sprzedazy i raportowania, bardzo mi sie podoba sposob wyszukiwania ktory blyskawicznie znajduje szukany towar, ...pracuje na wielu stanowiskach (średnie przedsibeiorstwo)

Avatar
Marek (niezalogowany) | 06.11.2007 15:12#5

Używałem programu dosowego DGCS i byłem zadowolony, wszystkie skróty znałem na pamięć. Teraz zmieniłem sobie na CafeFirma i muszę powiedzieć, że jest tu całkowita zmiana jeśli chodzi o intuicyjność. Podoba mi się podział okna na dwie części: po jednej stronie jest asortyment, a po drugiej części znajduje się wystawiany dokument. Owszem brakuje mi wielu skrótów z DOS, ale z czasem do wszystkiego można się przyzwyczaić.

Avatar
Jacek (niezalogowany) | 01.11.2007 8:01#4

Interfejs musi być przede wszystkim intuicyjny, a wygląd to sprawa drugorzędna. Co z tego że byłby ładny jak większość programów DGCS-u ma kolosalny problem z prostotą interfejsu, a co zarazem wpływa na sprawne wystawianie dokumentów sprzedaży. W końcu klient szybko obsłużony to klient zadowolony.

Avatar
Programista (niezalogowany) | 04.07.2007 11:27#3

@Krogulec: Gdyby ludzie pisali aplikacje w Javie z użyciem SWT (http://www.eclipse.org/swt/) to nie byłyby takie brzydkie :P

Avatar
Krogulec (niezalogowany) | 27.06.2007 19:48#2

@Programista: Niemniej, wiele programów pisanych w Java interfejs ma toporny ;-) Co oczywiście nie oznacza, że nie ma wyjątków.

Avatar
Programista (niezalogowany) | 27.06.2007 14:05#1

To, że aplikacja ma toporny interfejs to nie wina Javy lecz użycie nieodpowiednich bibliotek graficznych.

Dodaj komentarz

Zasady publikowania komentarzy
Autor
Treść