r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Instagram 9.5.2

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe
Pobierz program w oficjalnym sklepie iTunes
lub zeskanuj:

Jeden z najpopularniejszych programów do robienia, edytowania i dzielenia się swoimi zdjęciami i filmami. Dzięki sporej ilości filtrów i banalnej obsłudze, z miejsca podbił serca użytkowników iOS, a następnie Androida i Windows Phone.

Galeria programu

Centralne miejsce aplikacji zajmuje strumień ze zdjęciami naszych znajomych i obserwowanych osób. Poza samym zdjęciem (bądź też krótkim wideo) widzimy ostatnie polubienia oraz komentarze.

Na dole ujrzymy skróty do najważniejszych części programu: strony głównej, eksploruj (pomaga wyszukiwać ciekawe materiały i użytkowników), przycisk dodania zdjęcia, powiadomienia oraz nasze konto. Dodawanie nowych zdjęć zajmuje centralne miejsce w dolnym pasku. Możemy albo wykonać nowe, albo skorzystać z któregoś z już wykonanych. Obsługiwane są obie kamery urządzenia. Obok przycisku migawki, znajduje się ikona kamery, która pozwala zmienić tryb ze zdjęcia na wideo.

Następnie wita nas okno edycji, spora ilość filtrów oraz kilka prostych narzędzie. Gdy efekt będzie zadowalający pozostaje nam dodać komentarz oraz przesłać materiał na Instagram i kilka innych serwisów społecznościowych. Cała obsługa jest banalna, co jest największą zaletą programu. Brak w nim zbędny opcji i niepotrzebnych udziwnień.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Wersje robocze już na Instagramie: ważna funkcja, której brakuje Snapchatowi

5
OPROGRAMOWANIE 21.09.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Od pewnego czasu można zauważyć, że Mark Zuckerberg usilnie próbuję odpowiedzieć na dość trudny do sprecyzowania fenomen Snapchata. Nie robi tego jednak na gruncie Facebooka – który jako rozbudowany serwis społecznościowy nie ma dziś konkurencji – a Instagramu. Dziś potyczka wchodzi na kolejny etap. Pierwszy zamachem na popularność Snapchata było uruchomienie na Instagramie funkcji analogicznej do snapchatowego Stories. Chodzi o możliwości publikowania treści dostępnej dla wszystkich użytkowników, jednak tylko w określenym przez autora czasie, po upłynięciu którego treść znika. Wówczas nie…

Mała rzecz, a cieszy – Instagram pozwala już przybliżać zdjęcia i filmy

24
OPROGRAMOWANIE 31.08.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Wielu doceniło w ostatnim czasie wzorowaną na Snapchacie nowość, jaka trafiła na Instagram. Nie brakowało nawet głosów, że Stories, czyli dostępne dla wszystkich treści, których dostępność można ograniczać czasowo, została zaimplementowana jeszcze lepiej, niż w przypadku oryginalnej aplikacji. Dziś na Instagrama trafiła kolejna długo oczekiwana przez użytkowników funkcja. Nie ma mowy o żadnej rewolucji, czy też innowacji. Popularność Instragramu, na którym coraz lepiej odnajdują się nie tylko celebryci, ale także artyści i marki, zrobi jednak bez wątpienia swoje i zaprezentowana dziś nowość…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.