r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Instagram 10.8

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe
Pobierz program w oficjalnym sklepie iTunes
lub zeskanuj:

Jeden z najpopularniejszych programów do robienia, edytowania i dzielenia się swoimi zdjęciami i filmami. Dzięki sporej ilości filtrów i banalnej obsłudze, z miejsca podbił serca użytkowników iOS, a następnie Androida i Windows Phone.

Galeria programu

Centralne miejsce aplikacji zajmuje strumień ze zdjęciami naszych znajomych i obserwowanych osób. Poza samym zdjęciem (bądź też krótkim wideo) widzimy ostatnie polubienia oraz komentarze.

Na dole ujrzymy skróty do najważniejszych części programu: strony głównej, eksploruj (pomaga wyszukiwać ciekawe materiały i użytkowników), przycisk dodania zdjęcia, powiadomienia oraz nasze konto. Dodawanie nowych zdjęć zajmuje centralne miejsce w dolnym pasku. Możemy albo wykonać nowe, albo skorzystać z któregoś z już wykonanych. Obsługiwane są obie kamery urządzenia. Obok przycisku migawki, znajduje się ikona kamery, która pozwala zmienić tryb ze zdjęcia na wideo.

Następnie wita nas okno edycji, spora ilość filtrów oraz kilka prostych narzędzie. Gdy efekt będzie zadowalający pozostaje nam dodać komentarz oraz przesłać materiał na Instagram i kilka innych serwisów społecznościowych. Cała obsługa jest banalna, co jest największą zaletą programu. Brak w nim zbędny opcji i niepotrzebnych udziwnień.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Facebook: udało się! Instagram coraz gorszy, ale oferuje funkcje Snapchata

23
OPROGRAMOWANIE 22.11.2016 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Kolejne nowości trafiają do Instagrama, niegdyś prostej aplikacji do publikowania zdjęć, teraz zgodnie z założeniami Facebooka, rozwijanej w stronę podstawowej funkcjonalności rozszerzonej o funkcjeSnapchata. Rozpoczęły się testy dwóch funkcji, pierwsza to transmisje na żywo, druga to oczywiście kolejna kopia możliwości Snapa. Na oficjalnym blogu Instagrama pojawiły się wpis o dwóch nowościach, które niebawem powinny trafić do wszystkich użytkowników aplikacji. Zanim przejdziemy do ich opisu, to przypomnijmy sobie funkcję wprowadzoną pod koniec wakacji. Wówczas Instagram wprowadził Stories,…

Zakupy na Instagramie – potencjał, którego Facebook boi się wykorzystać

6
INTERNET 03.11.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Wkrótce możliwości użytkowników serwisu Instagram znacznie się zwiększą. Oprócz komentowania opublikowanych tam zdjęć i wyrażenia aprobaty w postaci przyznania serduszka, będzie tam można wchodzić w znacznie bardziej zaawansowane interakcje. Na oficjalnym blogu serwisu pojawiła się informacja, że wkrótce Instagram stanie się także platformą sprzedażową, i to w formie, która może okazać się strzałem w dziesiątkę. Uruchomione zostały już testy, a zakupy na Instagramie będzie można robić najpewniej w przyszłym tygodniu, ale początkowo tylko na iOS-ie w USA. Należący do Facebooka serwis nie ma…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.