r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Konkurs Aplikacja Roku 2006 rozpoczęty!

Strona główna Aktualności

Rozpoczęła się kolejna edycja corocznego konkursu Aplikacja Roku, przeprowadzanego przez polski oddział firmy Microsoft. W odróżnieniu od poprzedniej edycji zmieniona została nieznacznie formuła konkursu.

Dotąd aplikacje były zgłaszane w kategoriach odpowiadających platformie programowej i zastosowanej technologii (aplikacja oparta na platformie .NET, aplikacja oparta na platformie Office, aplikacja współpracująca z bazą danych SQL, aplikacja pracująca na platformie Windows XP) co było wygodnym dla producentów ale nieczytelnym dla końcowych użytkowników rozwiązaniem.

W tej edycji, w odpowiedzi na zgłaszane sugestie, aplikacje zgłaszane będą w kategoriach funkcjonalnych:

  • Najlepszy system, wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem

  • Najlepszy system do analizy kosztów i przychodów w firmie

    r   e   k   l   a   m   a
  • Najlepsza aplikacja, wspomagająca zarządzanie informacją w firmie

  • Najlepsza aplikacja, wspomagająca pracę przedsiębiorstwa

  • Najlepsze polskie rozwiązanie dla Windows Media Center Edition


Zgłoszone do konkursu aplikacje zostaną ocenione przez jury pod kątem technicznym i merytorycznym. Sami klienci tradycyjnie otrzymają prawo oceny rozwiązań, których używają, głosując bezpośrednio w Katalogu Aplikacji na swoje ulubione rozwiązania.

Ocena, którą otrzymają poszczególne rozwiązania, pozwoli na wyłonienie laureatów konkursu. Każdy z nich otrzyma stosowną nagrodę w postaci wyróżnienia na specjalnie zorganizowanej konferencji oraz możliwość przedstawienia swojego rozwiązania przed zgromadzoną publicznością. Wszystkie nagrodzone rozwiązania zostaną także opublikowane w okolicznościowym wydaniu tygodnika Computerworld, który jest patronem medialnym konkursu.

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć na stronach producenta.

© dobreprogramy

Komentarze

0 nowych
  #1 26.09.2005 14:45

Ciekawe jakie systemy i aplikacje będą najlepsze:)

  #2 26.09.2005 15:09

@melon aplikacje windowsowe, bo pod windows są najlepsze programy.

  #3 26.09.2005 15:30

@*elon, tylko te z Katalogu Aplikacji, czyli marny procent z tych dostępnych w internecie i na rynku, to wybór wśród wybranych

  #4 01.10.2005 16:11

Pisze od kumpla bo nie mam neta......

No spox,niech se robią,ale może by tak wzięli coś za free zrobili w końcu.Gates weź se przykład człeku z Linuxa !!!!! Jest za free i to całkowicie za freeee !!!! Powiem wam tak " LINUX TO SYSTEM OPERACYJNY PRZYSZŁOŚCI" Jest nie do wygryźienia to poważny gracz na rynku oprogramowania.Ludzie migrujcie na LINUXA potem będzie już za późno !!!!! LINUX to nie windows pamietajcie o tym.Pod nim uruchomicie wszystkie aplikacje wam potrzebne dod windowsem,miałem kiedyś windowsa i doszedłem do wniosku,że nie ma co nad syfem sie uganiać,xp dla mnie umarł rok temu odkąd przerzuciłem sie na LINUXA i powiem wam tyle,że nie żałuje tej decyzji LINUX TO PRZYSZŁOŚĆ !!! Używam Linuxa Suse 9.3 Professional i jest tak elegancki,że szkoda gadać to poważny konkurent dla xp wierzcie mi wiem co mówie,nigdy nie wróce do windowsa nigdy!!! Słyszysz gates? Nigdy !!! Wole LINUXA i to 100 razy bardziej niż twoj system gates.Teraz wychodzi Linux Suse 10.0 Professional macie w nim wszystko co chcecie tylko nie jest dla gracza
i jest bezpieczniejszy i dużo stabilniejszy i nie ma wirów na niego.Moi kumple też maja Linuxy jeden ma prawe 2 lata i lux mu śmiga ani razu mu sie jeszcze nie zawiesił ani razu !!!!!!!!!!!
I wszystko za free !!!!!!!! i wiedzćie jedno !!! LINUX BEDZIE WSZĘDZIE !!!!!!!!!! LINUX SPOWODUJE TO,Z EW PRZYSZŁOŚCI MNÓSTWO LUDZI MIGROWAĆ BĘDZIE NA LINUXA MNÓSTWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  #5 14.10.2005 11:26

Biorą udział te z katalogu to prawda, ale do katalogu można zglosic aplikacje bez kosztów ;). Wymogi sa proste trzeba prowadzic działalnosc gospodarczą i posiadać stronę www. Katalog jest for free...
Serdecznie zapraszam.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.