r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Listonosz by CTI 1.1

Strona główna Windows Firma Inne programy dla firm
Pobierz program wersja stabilna (32-bit) zabezpiecz pobieranie

Listonosz by CTI to rozwiązanie pozwalające na elektroniczne przesyłanie dokumentów. Dzięki integracji narzędzia z oprogramowaniem Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL operator systemu otrzymuje możliwość błyskawicznego wysłania dowolnego elektronicznego dokumentu do klienta. Wysyłka odbywa się automatycznie o wskazanym przez operatora czasie. Program posiada blokadę podwójnej wysyłki, dzięki czemu każdy dokument domyślnie będzie wysłany tylko raz i potrafi samoczynnie wykorzystywać dane z kartoteki kontrahenta, np. adres e-mail do wysyłki.

Galeria programu

Aplikacja pozwala na wysyłanie dokumentów handlowych takich jak faktury, paragony, faktury pro-forma i rezerwacje odbiorców, a także dokumentów magazynowych WZ, RW, WZK, RWS i MM. W jej obrębie przechowywane są informacje o czasie wysłania dokumentu i otrzymania wiadomości, adresie odbiorcy oraz potwierdzeniach odbioru wiadomości przez kontrahenta (opcjonalnie).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.