r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mailbox 0.7.7 Beta

Strona główna Mac Internet i komunikacja Klienty poczty e-mail
Pobierz program wersja rozwojowa (Mac)

Mailbox to klient poczty stworzony przez producenta Dropbksa. Aktualnie program współpracuje tylko ze skrzynkami Gmail oraz iCloud. Możliwość użycia adresu e-mailowego z innych platform pojawi się w przyszłości.

Galeria programu

Szata graficzna programu jest bardzo czytelna, co sprawia, że poruszanie się po aplikacji jest niezwykle intuicyjne. Po lewej stronie znajdują się wszystkie foldery, a obok nich widoczne są miniaturki nowych wiadomości, natomiast po prawej, większej stronie interfejsu ulokowane są otwarte e-maile.

Aplikacja posiada wiele interesujących funkcji. Wystarczy jeden odpowiedni gest na miniaturce e-maila, aby oznaczyć go jako przeczytany, dodać do listy lub zapisać przypomnienie, aby nie zapomnieć o przeczytaniu go później. Otrzymane wiadomości można dodawać do wcześniej udostępnionych przez program list (do przeczytania, do obejrzenia, do kupienia) lub stworzyć swoje własne. Gdy użytkownik nie ma czasu na odpowiedzenie na danego e-maila, może użyć opcji „Drzemka”, aby program po określonym czasie przypomniał o otrzymanej wcześniej wiadomości.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.