r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Malware Hunter 1.25.0.42

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Malware Hunter to program, który służy przede wszystkim do skanowania dysku twardego i ochrony przez rozmaitymi zagrożeniami.

Galeria programu

Kluczową opcją dostępną w Malware Hunter jest skanowanie dysku twardego komputera w celu odnalezienia rozmaitych plików, które mogłyby zaszkodzić prywatności użytkownika i zainfekować system operacyjny. Skanowanie można przeprowadzić w jednym z trzech wariantów: szybkim, pełnym lub niestandardowym, które umożliwia sprawdzenie określonych folderów czy też plików (np. po pobraniu tychże z Internetu).

Narzędzie oferuje możliwość optymalizacji działania systemu operacyjnego i połączenia internetowego poprzez wyłączenie zbędnych aplikacji (np. tych startujących razem z popularnymi "okienkami") i funkcji sieciowych, z których nie korzystamy na co dzień.

Malware Hunter charakteryzuje się nowoczesnym i bardzo przejrzystym interfejsem użytkownika. Poszczególne opcje zostały podzielone na zakładki widoczne w lewej części ekranu, natomiast dostęp do konkretnych usług otrzymujemy klikając na wybraną ikonę znajdującą się po prawej stronie okna aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 05.12.2016 15:28

Jak wam to cudo chodzi? Czy warto to coś zainstalować obok antywirusa i MBAM?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.