r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Manga Studio 5.0.6

Strona główna Windows Grafika Programy do malowania
Pobierz program wersja stabilna (32/64-bit)

Manga Studio to specjalistyczny program do rysowania, zaprojektowany do tworzenia mangi, ale sprawdzi się także przy tworzeniu innego typu komiksów. Znajdziemy tu narzędzia niezbędne do rysowania precyzyjnych konturów, kolorowania, cieniowania, a także cyfrowe odpowiedniki rastrów.

Galeria programu

W Manga Studio mamy do dyspozycji różne typy ołówków do rysowania odręcznego, kilka typów stalówek i cienkopisów do konturów, farby i kolorowe ołówki, aerografy, kilka gumek, a także stemple z charakterystycznymi wzorami. Zachowanie narzędzi jest zbliżone do ich naturalnych wzorów, można więc mieszać farby, rozmazywać ołówki, a także kaligrafować.

Ponadto w programie można korzystać z kształtów wektorowych, wypełnień, gradientów i automatycznie generowanych cieni. Do programu można importować modele 3D i zeskanowane szkice, które posłużą przy komponowaniu kadru. Można także sięgnąć po linijki i formatki pozwalające podzielić stronę na różne sposoby.

Ta sama instalacja programu pozwala na testowanie przez 30 dni, bez możliwości zapisu i eksportu prac, Manga Studio i Manga Studio EX. Wersje programu różnią się możliwościami i ceną.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 11.08.2016 20:24

@IKSDE XD (niezalogowany): Ale to program typowo do robienia zdjec anime

  #1 02.06.2016 17:28

No nwm.. :3 Wolę bardziej popularne programy, chociaż zawsze można spróbować, ale .. xD Powiem tak
7/10 :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.