r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Matematyka w działaniu. Tropiciele 1.1.0

Strona główna iOS Edukacja i nauka Nauczanie początkowe
Pobierz program w oficjalnym sklepie iTunes
lub zeskanuj:

Matematyka w działaniu. Tropiciele to aplikacja stworzona z myślą o dzieciach w wieku 5-7 lat. Ma im pomóc w poznawaniu i nauce podstaw matematyki czyli dodawania i odejmowania.

Galeria programu

Już na start program wita nas miłą dla oka grafiką oraz przyjemną muzyką. Animacje menu mogą lekko niecierpliwić dorosłych, ale przykuwają uwagę dzieci. Dostępne są 4 kategorie zadań: porządkowanie (zbiory), dodawania, odejmowanie oraz przekształcanie. Każdy z nich oferuje 20 zadań.Drobne zastrzeżenia mam do ich różnorodności, jest zbyt mała. Po 5 udanych odblokowujemy nagrodę.

Nagrody to instrumenty, które możemy następnie wykorzystać w pokoju muzycznym. Do zabawy zachęca także pokój zabaw oraz liczydło. Każdy z tych elementów został opatrzony odpowiednimi grafikami i komentarzem lektora. Matematyka w działaniu. Tropiciele zamienia naukę w ciekawą zabawę, a do tego w wersji podstawowej dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.