r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nylas N1 0.4.56-816edde

Strona główna Windows Internet i komunikacja Klienty poczty e-mail
Pobierz program wersja stabilna (32/64-bit) zabezpiecz pobieranie

Nylas N1 to klient poczty przygotowany dla osób wysyłających masowe e-maile i komunikujące się z wieloma osobami w podobny sposób. Powstał z myślą o handlu elektronicznym i pozwala zaoszczędzić sporo czasu i funduszy.

Galeria programu

Klient może pracować z kilkoma kontami IMAP/SMTP i Exchange. Dla najpopularniejszych ma gotowe konfiguracje. W edytorze znalazła się możliwość tworzenia wiadomości masowych, których adresatów można importować z plików CSV.

Do wyboru mamy różne widoki i szablony, dzięki którym N1 może wyglądać jak Outlook, Gmail albo Apple Mail, co ułatwia przesiadkę. Podstawową przewagą nad innymi programami jest możliwość śledzenia otwarcia wiadomości i kliknięć w zamieszczone w nich odnośniki. Program może zbierać statystyki, co pozwala na lepsze oszacowanie skuteczności kampanii.

Nylas N1 można rozszerzać wtyczkami, których na razie jest niewiele, ale z czasem powinny się pojawiać. Można między innymi korzystać ze składni Markdown, planować spotkania, szyfrować wiadomości czy wykrywać phishing.

Korzystanie z Nylas N1 wymaga założenia konta. Wersja próbna działa przez 14 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.