r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

OpenFM 3.0.4.188

Strona główna Mac Multimedia Odtwarzacze stacji radiowych i TV
Pobierz program wersja stabilna (Mac)

OpenFM jest polską, darmową platformą radiową. Wcześniej była znana jako Gadu Radio i działała ze znanym komunikatorem internetowym Gadu-Gadu. Program ten umożliwia odtwarzanie różnorodnych stacji radiowych i daje dostęp do ponad 100 stacji tematycznych.

Galeria programu

Wszystkie stacje radiowe są posortowane gatunkami muzycznymi. Można znaleźć takie gatunki jak pop, hip-hop/R'n'B czy rock/metal. Istnieją jednak także radia, które mają pasować do naszego nastroju np. Sad, Happy, Relax lub tego, czym się w danej chwili zajmujemy np. Praca, Nauka, Fitness. Fani popularnych zespołów i wykonawców mogą również znaleźć stacje puszczające jedynie piosenki swojego ulubionego zespołu np. 100% Grabaż, 100% O.S.T.R czy 100% Depeche Mode. Sami możemy również decydować o tym, jak często będzie odtwarzana dana piosenka. Wystarczy polubić utwór, który nam się spodoba i oznaczać te utwory, które nie przypadły nam do gusty. Stacje, które szczególnie wpadną nam w ucho możemy dodać do ulubionych. Wszystkie utwory, które nam się spodobają możemy udostępnić znajomym przez Facebooka lub Twittera.

W aplikacji wbudowana jest również niezwykle przemyślana wyszukiwarka. Można w niej oczywiście znaleźć stacje po wypisaniu ich nazwy, ale dużo przydatniejsza okazuje się, gdy staramy się wyszukać artystę lub piosenki. Po swoim zapytaniu użytkownik uzyska kilka odpowiedzi - na których stacjach obecnie leci lub kiedy będzie puszczona oraz na jakich stacjach można najłatwiej znaleźć wyszukiwaną piosenkę lub wykonawcę.

OpenFM nie wymaga od użytkownika szybkiego łącza i nie pochłania wielu danych z pakietu internetowego - przez godzinę słuchania zużywa jedynie kilkanaście megabajtów. Jest więc świetnym rozwiązaniem w sytuacji, gdy posiadamy słabe połączenie internetowe.

OpenFM jest dostępne na systemy Windows, OS X oraz Linux. Można go również używać na telefonie z Androidem lub iOS.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Śpiewać każdy może – 12 sposobów na świąteczną muzykę

19
OPROGRAMOWANIE 24.12.2015 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Nic tak nie wprowadza odpowiedniego nastroju w domu niż odpowiednia muzyka. Dlatego też, w Wigilię Bożego Narodzenia, przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych źródeł kolęd, świątecznych standardów i mniej znanych piosenek, które sprawią, że najbliższe dni będą jeszcze przyjemniejsze. Każdy znajdzie coś dla siebie. Do tych, którzy lubią nie tylko słuchać, ale i pośpiewać, skierowana jest druga część zestawienia. Znajdziecie tam kilka ciekawych programów i źródeł dobrej podkładów, które pozwolą Wam i Waszym rodzinom w pełni rozwinąć możliwości wokalne. Do słuchania Popularne usługi…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.