Czy Abbyy PDF Tranfsormer 2 Pro posiada możliwość porównania dwóch plików PDF? Taka funkcja występuje np. w Adobe Acrobat PRO oraz w Nuance PDF Converter PRO. Będę bardzo wdzięczny za (p)odpowiedź.
Gratuluje użytkownikowi powyżej sukcesu z tabelami, ponieważ u mnie kompletnie nie poradził sobie z tabelami.Program dobry do prostych zadań, natomiast jeśli coś jest bardziej skomplikowanego to klapa.
Działa szybko, sprawnie i radzi sobie z tabelami rozłożonymi na kilkudziesięciu stronach. Przekształcałem obszerny plik PDF do pliku Ms Word. Logiczny w obsłudze.
Ważne że działa ;)
spoko...polecam...
Transformer dobrze przerabia ebooki ktorych nie wczytuje program Expressivo. Expressivo to program czytajacy ebooki i towrzacy ebooki. Niektore ebooki sa tak zrobione ze trzeba je przepuscic przez Trans era i bedzie cacyk:)
spolonizowany ??? a nie powinno być spolszczony ?
Jeśli to działa jak finereader, to nie lepiej kupić skaner za tą cenę?:) Dostaje się wtedy finereadera sprint i przy okazji mamy przydatne urządzenie. GL1zdA, skanowane książki w pdfie mogą mieć niską jakość i nic z tym nie zrobisz.
nawet najlepszy program ocr nic nie zdziala jesli plik pdf jest w niskiej rozdzielczosci...programy ze stajni abby sa bardzo dobre :)
Program jest tragiczny, okrojona i wpelni zautomatyzowana wersja FineReadera, Proponuje zakupic pelna wersje FineReadera, dziala 1000% lepiej, i jest universalne
kiepski :/ .. baaardzo długi czas transformowania plików i kiepskie rezultaty. Tekst - przekształci, ale tak to ja moge zrobić printscreen i dać tekst do programu ocr :). grafiki, rysunków, blablabla i tak dalej już nie za bardzo chce mu sie ruszyć - czasem przekształci w miarę poprawnie ale na ogół niestety nie..
Jak na program kosztujacy 204 zł to jego jakość jest żenująca. Próbowałem przekształcić nim książkę zeskanowaną do formatu PDF (D.E. Knuth - The Art of Computer Programming, Volume 1). Nie wiem ile trwała konwersja - po godzinie było 25% więc zostawiłem go na noc. Otrzymany dokument zawiera mnóstwo błędów, wykresy (FlowChart) są w zasadzie bezużyteczne, mnóstwo literówek, znaków-śmieci, program kompletnie nie radzi sobie z symbolami matematycznymi - źle rozpoznał indeksy górne w równaniach, ułamki zupełnie zignorował wstawiając tylko mianownik., nawet pierwiastki były dla niego problemem. Te błędy zauważyłem po pobierznym przejrzeniu 25 z 761 stron - dalsze czytanie tego nie miało sensu. Reklamowana dokładność jest moim zdaniem bardzo przesadzona.
Ma czasem problemy z grafiką i tekstem, który mu podaję, ale na ogół rozwala wszystko jak leci:)
Korzystam z Konwertera. Jest bardzo dobry. Nie zdarzyło się, aby popełnił błędy, choć pliki, które rozkodowuję są dość skomplikowane pod względem układu redakcyjnego (tekst). Polecam!
super & polecam
bo wersja tral robi tylko pierwsze 3 strony...
Z moim pdf-em sobie nie poradził :(
Jestem legalnym uzytkownikiem tego "cacka' i muszę przyznac , że jest to najlepszy konwerter jaki do tej pory wpadł w moje rece. Podobnie zresztą jak inne programy ze stajni ABBYY w tym programy z rodziny OCR. Konwerter wiernie przekształca pliki PDF do Worda z zachowaniem układu strony i całej grafiki. Testowałem - działa szybko i bezbłednie. Polecam..