r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Password Depot 9.1.8

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Password Depot to narzędzie, służące do gromadzenia i bezpiecznego przechowywania listy haseł do różnego rodzaju portali internetowych, serwisów społecznościowych czy bankowości internetowej. Pozwala ono też gromadzić dane o kartach kredytowych, licencjach do oprogramowania, innych poufnych informacji oraz zaszyfrowanych plików.

Galeria programu

Praca z programem opiera się o tzw. grupy, czyli zaszyfrowane bazy danych, w których użytkownik zapisuje dane i informacje, które chciałby zabezpieczyć. Są one niczym innym jak zabezpieczonym plikiem na dysku twardym, który gromadzić może nawet tysiące pozycji. W celu dodatkowego zabezpieczenia cennych dla nas danych możemy wybraną grupę z hasłami umieścić w dowolnym miejscu poza komputerem, np. na przenośnej pamięci zewnętrznej czy karcie pamięci. Narzędzie stanowi bardzo dobrą ochronę naszych danych przez atakami siłowymi, słownikowymi czy też keyloggerami, wykradającymi wprowadzane przy użyciu klawiatury informacje. Kolejna przydatna funkcja to ochrona systemowego schowka.

Podczas dodawania do Password Depot kolejnych haseł, sprawdzana jest ich siła oraz czas, jaki byłby potrzebny aby je złamać. Narzędzie umożliwia oczywiście automatyczne generowanie bezpiecznych haseł na podstawie np. wybranego słowa, a także automatyczne wprowadzanie haseł w przeglądarce WWW. Wszystkie zgromadzone w obrębie programu dane są zabezpieczane poprzez dwukrotne szyfrowanie algorytmem AES (Rijndael 256) - przy użyciu głównego hasła do programu oraz wewnętrznego klucza. Nie zabrakło również funkcji wirtualnej klawiatury ekranowej.

Uwaga!

  1. Po instalacji programu przez 30 dni działa on w trybie wersji pełnej. Po upływie tego czasu automatycznie przekształca się on w edycję bezpłatną, oferującą takie ograniczenia jak np. możliwość przechowywania maksymalnie 20 haseł.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

0 nowych
Mark7   6 #11 27.07.2016 16:30

@jandar62: Chciałem przenieść bazę z hasłami KeePass (*.kdbx v.2.x) z Win7 na Win10 i klapa - komunikat "Błędny klucz zbiorczy". No nie wiem co to jest bo hasło do programu (bazy) mam tylko jedno i jest dobre bo pod Win7 wchodzę bez problemu.

Autor edytował komentarz w dniu: 27.07.2016 16:37
  #10 17.02.2016 12:50

Czy u was też jest problem że kiedy zminimalizuje program to potem maksymalizuje się w częściach? Mam win10

_valdi_   2 #9 22.03.2015 23:33

Ja podziękuje takim programom, jakoś nie mogę zaufać tego typu programom ;)

memnon   8 #8 30.10.2014 13:39

@jandar62: Ten akurat jest za darmo w promocji :) ,a czy są lepsze ? Kwestia gustu , przyzwyczajenia itp . Jedni wolą taki a drudzy inny soft . Niektórzy lubią sobie potestować płatny soft za darmo . Móglbym wymienić kilkanaście innych powodów ale szkoda mi czasu ;) . Pozdrawiam .A i napisz mi jakie to darmowe są o niebo lepsze .Pa .

jandar62   1 #7 30.10.2014 07:29

Po kiego grzyba wpychasz jakieś płatne softy jeżeli są darmowe i o niebo lepsze.

testowo   6 #4 27.09.2014 20:12

@jandar62: Ja skoczyłem na darmowej wersji 4 z PC Format, a tak to nowsze wersje nawet po udostępnieniu za darmo z limitem przechowywanych hasłem mi nie odpowiadają.

jandar62   1 #3 05.04.2014 08:35

płatny chłam, jak Roboform, polecam KeePass, darmowy, spolszczony i bez ograniczeń, ma wszystko czego potrzebujesz, a jak mało to są wtyczki, pozdrawiam

memnon   8 #1 30.09.2013 15:18

Promocja na pełną wersje : http://www.bitsdujour.com/software/password-depot . Jeszcze prawie 18 godzin .

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.