r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Route960 v.2b

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Route 960 to na pierwszy rzut oka nic nie warta gra z czasów panowania platform ZX Spectrum. Otóż nic bardziej mylnego. Prostota i łatwość obsługi sprawia, że od razu można oddać się emocjom przystępując do właściwej rozgrywki. Nie tracimy również czasu na wgryzanie się w fabułę i poznawanie klawiszologii.

Gra składa się z kilku układów albo raczej tras górskich o różnej długości (500, 1000, 1500 i 2000 metrów). Niewielkich rozmiarów pojazdem napędzanym klawiszem "x" mamy spowodować jak najszybsze dotarcie po wyznaczonej trasie do mety. Nasze wyniki zapamiętywane są na specjalnej top liście. Zdawać by się mogło, że jest to trywialne zadanie nie wymagające specjalnych umiejętności od gracza, zwłaszcza jeśli sterowanie polega na opanowaniu dwóch klawiszy - wspomnianego wcześniej "x" oraz "z" (hamulca).

Wbrew wszelkim opiniom już pierwsza trasa uświadamia nam prawdziwy poziom trudności. Brak jakiejkolwiek pomocy w postaci "mapy" przejazdu, która informowałaby chociaż z niewielkim wyprzedzeniem o czyhających przeszkodach, powoduje iż dotarcie do mety graniczy wręcz z cudem. Powolna jazda lub jazda z ciągłym użyciem hamulca również nie załatwia sprawy, ponieważ zbyt mała prędkość nie wyniesie nas na zbyt ostre wzniesienia, a wówczas staczamy się w dół i...wszystko zaczynamy od nowa.

Grę dedykujemy osobom posiadającym duże zacięcie i upór w dążeniu do celu :-).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 05.08.2007 20:00

Gierka taka sobie ;/
Nie polecam

  #1 29.01.2007 18:51

fajna gierka

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.