SYMFONIA Kadry i Płace 2014.1c

Pobierz program wersja stabilna (32-bit)

Program wspomagający zarządzanie płacami oraz danymi kadrowymi pracowników, wchodzący w skład pakietu dla małych i średnich firm SYMFONIA Premium, znacznie rozbudowany wobec w stosunku do odmiany Płace premium.

Galeria programu

Pozwala m.in. na automatyzację obliczania płac, definiowanie dowolnego systemu wynagrodzeń oraz możliwość jego modyfikacji (indywidualnie, dla grup pracowników lub dla całej firmy), planowanie i ewidencję czasu pracy oraz prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej. Wspomaga rozliczenia z Urzędami Skarbowymi (wydruki PIT-2, PIT-4R, PIT-8AR, PIT-8C, PIT-11, PIT-40) i ZUS (przesyłanie danych do programu Płatnik, m.in. do deklaracji ZUA, ZIUA, ZZA, ZCZA, ZCNA, ZWUA, RSA, RCA, RZA, DRA).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

kadrowa (niezalogowany) 04.08.2014 23:47 #37

Wszystkie znane mi księgowe chwalą system Symfonii, natomiast wszystkie znane mi kadrowe (nie wyłączając mnie) plują na moduł Kadry Płace. Program jest nieprzyjazny i przekombinowany, absolutnie nie polecam.

Anonim (niezalogowany) 17.03.2014 11:52 #36

@Symfoniowiec (niezalogowany): a gdzie można zrobić raport dla pfron pilne proszę o pomoc

Anonim (niezalogowany) 23.09.2013 18:05 #35

Program beznadziejny. DROGI i mało rzetelny. Nie kupujcie- szkoda pieniedzy!!! Za serwis sie płaci, za aktualizację sie płaci, za to, że źle nalicza, nie pokazuje raportów, albo pokazuje "brednie" - też sie płaci - bo serwisant musi zerknąć swoim "fachowym"okiem i za ten czas też się płaci. Paranoja !!! Często wyskakują błędy, pracownicy znikają z katalogu, a pojawiają się już nie pracujący, gubi wzorce bez których nie można naliczyć płac, źle wylicza koszty itd., itd. NIE POLECAM.

TheOktik  23.09.2013 14:01 #34

@dancia29 (niezalogowany): Możesz pobrać demo ze sklepu, który podał Symfonowiec jeżeli tutaj coś nie działa.

dancia29 (niezalogowany) 04.08.2013 09:58 #33

nie dajecie programu poznac - żadnej oceny

Symfoniowiec (niezalogowany) 24.06.2013 12:15 #32

Korzystamy z Kadr, Handlu, Finansów oraz środków Symfonii. Program świetny. Nie należy może do najtańszych ale jest stabilny i wiele potrafi. W obsłudze jest łatwy jeżeli się go nauczysz. Wystarczy mieć jakieś pojęcia o kadrach i sobie z nim poradzimy.
Program daje rade. Swój egzemplarz kupiłem w sklepie http://sklep-symfonia.pl Polecam z uwagi na fachową obsługę.

migra (niezalogowany) 05.04.2013 04:03 #31

ja pracuję na tym programie dobre 10 lat i korzystałam z niego w 3 firmach o różnych profilach ... chwalę go sobie, daje mi możliwość dostosowania do swoich potrzeb, zdefiniowania raportów, księgowań...
najgorzej jest jak ktoś siądzie przed komputerem, uważa, że skoro już ma doświadczenie w kadrach, płacach to wszystki rozumy zjadł... jest oporny na czytanie ze zrozumieniem dokumentacji, instrukcji obsługi ... a najlepiej mu wychodzi biadolenie i używanie autosumowania w excelu bo przy innych formułach się rozkłada ;)
program jest bardzo przyjazny pod waruniem ukończenia szkoły podstawowej - bo tam już uczyli czytania ze zrozumieniem...

niezadowolony (niezalogowany) 21.12.2012 15:14 #30

zasrany program za niebotyczne pieniądze, nalicza składki jak chce a wiesza się jak czarownice w XIX wieku. MASAKRA
Ludzie nie kupujcie tego chłamu wybierzcie inny prostszy program a nie nabijajcie kase tym jełopom z symfonii

ss_no1  04.09.2012 21:19 #29

Program z dużymi możliwościami. Fakt, przeciętnie droższy od konkurencji. Wszystko zależy od doświadczenia wdrożeniowca. Jeśli jest dobry i odpowiednio doświadczony to użytkowanie programu nie sprawia problemu a wizyty wdrożeniowca ograniczają się do jednej-dwóch w roku "konserwacyjnie", jeśli źle wdrożony to jak w każdym tego typu oprogramowaniu, można sporo nabałaganić. Z doświadczenia, większość "błędów" wynika z niewiedzy użytkownika. Wszystkim początkującym polecam zapoznanie się chociaż z pierwszym rozdziałem podręcznika pt. "Filozofia pracy z programem". Dobry dla małej i dużej firmy. Skala wdrożenia oczywiście różna w zależności od wielkości firmy. W niektórych wystarczy wyciągasz z pudełka, instalujesz i używasz w innych godziny wdrożenia można mnożyć. Żaden program nie jest dostosowany do wszystkich możliwych przypadków.

kadrowa (niezalogowany) 24.02.2012 16:25 #28

żeby korzystać z tego programu trzeba naprawde mieć pojęcie.ja pracuję na nim już od 2003 roku i do tej pory przeliczam z kalkulatorkiem czy program nalicza pensje. mnóstwo niedociagnięć, w kółko jakieś błędy.wciąż daleko mu do dobrego programu. nie polecam, naprawdę

cusiek81 (niezalogowany) 05.01.2012 10:24 #27

Kpina i tyle... Na dzień dzisiejszy brak w programie aktualnej wersji PIT-11. Takowa będzie - ale w nowej wersji (oczywiście płatnej), która ma wyjść "na początku lutego"... Wtedy też biura rachunkowe rzucą wszystko i na ostatnią chwilę będą walczyć z upierdliwą "konwersją bazy danych" dla każdego klienta, żeby tylko złożyć PIT-11 w terminie...

BR Grzesiak (niezalogowany) 03.01.2012 13:33 #26

Jedyny problem z tym programem to cena! Niestety jest ona nie adekwatna do możliwości programu. Po przetestowaniu 6 programów bardziej i mniej znanych wybrałem r2płatnik. Każde Biuro Rachunkowe Gdynia pewnie wypowie się tak jak my: cena musi być adekwatna do programu.

grupaksiegowa.pl (niezalogowany) 18.10.2011 22:22 #25

Program jest ok. Jedyny problem to szkoleniowcy i firmy je sprzedające -próbują na wszelki możliwy sposób wyciągnąć kaskę od biur i firm szkoląc i "ustawiając" parametry programu -niestety zawsze wiąże się to z dodatkowymi wizytami i opłatami. Na serwisie http://www.grupaksiegowa.pl walczymy z tym. Sami sobie pomożemy i to bezpłatnie

pciproblem  28.09.2011 13:06 #24

@użytkownik Kadry-Płace
jak się nie umie korzystać z programu i czegoś tam zainstalować to co się dziwisz że płacisz za szkolenie ?
@koli99
może coś więcej jak ktoś cię okradł to zgłoś to na policję
@MM2010
rozumiem że jak kupisz win XP to za darmo chcesz win7 ?

użytkownik Kadry-Płace (niezalogowany) 18.01.2011 11:59 #23

Jak już niektórzy zauważyli można to nazwać syf.... Sama aplikacja jest stosunkowo niedroga ale bez kilku wizyt wdrożeniowca (kosztownych - w sumie droższych niż sama aplikacja) prawie nic nie działa poprawnie. Producent bardzo spóźnia się z wprowadzeniem zmian wynikających z przepisów. Po aktualizacjach większość rzeczy nie działa i konieczne jest zamawianie kolejnych konsultantów. Generalnie nie polecam, szkoda pieniędzy, jest wiele lepszych aplikacji.

eristofff (niezalogowany) 18.11.2010 23:07 #22

To ja trochę OT . Jaki program polecacie skoro syfonia sie nie nadaje ??

delphi1 (niezalogowany) 29.09.2010 21:22 #21

Generalnie, nazywamy ten program Syf......nia. Wszystko należy własnoręcznie przeliczyć, po każdej aktualizacji sprawdzić co tym razem nie będzie się liczyć, pule urlopowe to tylko w excelu będą prawidłowo ewidencjonowane. Całościowo najgorzej działający program z pośród 7 na których pracowałam. Więcej niedoróbek nie udało się programistom zaaplikować i tylko dlatego daje się uruchomić. Jeśli ktoś zastanawia się czy kupić ten program, lepiej niech zainwestuje w kupon lottka. Tu przynajmniej nie oszukują, że zawsze się wygra ;)

grzes1234 (niezalogowany) 31.08.2010 10:10 #20

Program być może nadaje się do małej firmy, niestety w dużych firmach kompletna porażka - jedynie działający program który u nas jest używany to Finanse i Księgowość. Kadry i płace totalna porażka.

Jeżeli ktoś chce przelewy, wszelkie listy itp wykonywać ręcznie to polecam symfonie w przeciwnym wypadku wywalcie to **** jak najdalej!!

oświecony (niezalogowany) 07.08.2010 02:19 #19

Tani chwyt zachęcający do dalszego wyrzucania pieniedzy w błoto. Jak juz masz symfonie to plać dalej za nieużyteczne informacje.... nie dla mnie
"DankaKadrowa
dla kupujących Symfonię jest dobry portal http://www.korzystam.pl ze szkoleniami dla początkujących i zaawansowanych. Polecam! taniej niż szkolenia."

Andrzej1971 (niezalogowany) 30.04.2010 09:41 #18

Program zainstalowałem bo wcześniej korzystałem z płac symfonii
chciałem bezproblemowo przenieść ludzi do nowego systemu kadry-płace.
Nic z tego. Program nieprzyjazny. Generuje komunikaty o niemożności zamknięcia okresu bez wyjaśnienia powodów.
Ten program to ciągłe szukanie - dlaczego program nie chce tego lub tamtego zrobić. ja nie chcę brać udziału w quizie.

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.