witam, czy w trybie połączenia przez Bluetooth w Samsungu D780 jest możliwa eksploracja telefonu i zgranie np. filmu? oczywiście telefon w trybie mass storage. czt działa to tylko przez połączenie USB?
Mam pc studio i mi na samsung c3050 dział:)
czy zadziala ten program na samsungu c3050 niech ktos napisze
Ten programik jest ok. Widzi telefon samsung corby s-3650. ten program uzywam już 2 miesiace.
a ja się męczę z tym *** od miesiąca: próbuję wykorzystać go do łączenia się z internetem przez komórkę (Win 7) i działa tylko za pierwszym razem po zainstalowaniu. Po wyłączeniu komputera i kolejnym włączeniu programu już nie widzi komórki przez USB (wszystkie sterowniki zainstalowane poprawnie) a z kolei przez Bluetooth nie chce łączyć z netem. Jedynym sposobem na razie jest przeinstalowanie programu i ponowne uruchomienie komputera, co jest raczej mało produktywne. Czy ktoś miał podobny problem i go rozwiązał? ;)
Działa super na win 7 i to 64bit z samsungiem pixon 12
trzeba aktywowac telefon wciskając dowolny guzik wtedy wykrywa, a jesli nie to w opcjach poalczenia z komputerem ustawic zeby pytał i wybierac samsung pc studio po podłączeniu kabelka
pomocy jak podłączyć samsung C3050
trzeba mu zgodność zmienić i zaczyna działać. ale aktualizować naie chce nadal.
na win 7 nie działa .. szkoda
Czy komuś działa to na windowsie 7? U mnie nie wykrywa telefonu i nie chce sie aktualizowac program, pisze ze nie ma dostepu do sieci...
działa w aivili ? ;p
nie mozna wysylac sms'ow
szlag mnie zaraz trafi,20minut sie ladowalo a teraz jakies install shield potrzebne,ratunku
Synchronizacja kalendarza w najnowszej wersji z Samsung Avila nie jest dopracowana...O co chodzi? Problem wynika chyba ze strefy czasowej, której w programie nie da się ustawić. Po zsynchronizowaniu kalendarza z telefonem (przekopiowane w większości wydarzenia z telefonu) zauważyłem, że godziny są poprzestawiane +/- 1 godz. Zaistniały problem zachodzi przy kopiowaniu wydarzeń z kalendarza na telefon (wówczas godzina jest zmieniana na telefonie) i na odwrót. Pisałem w tej sprawie przez formularz, który ukazał się po kliknięciu MENU > POMOC (F1).W odpowiedzi otrzymałem informację, że powinienem napisać gdzieś indziej (teraz już dokładnie nie pamiętam gdzie). W każdym bądź razie od bodajże miesiąca nie raczyli udzielić mi odpowiedzi na powyżej opisany problem. Nie pojawiła się od tego czasu również łatka/nowa wersja programu. Pierwszy i ostatni raz kupiłem telefon marki Samsung. Tego typu problemów nie było z oprogramowaniem Nokii, które posiadałem wcześniej wraz z telefonem i nie było tak ociężałe. Niestety, programiści i dział techniczny zawalili na całej linii. Nie dbają o klienta i widać nie za bardzo im na tym zależy.
@boddi masz pecha,albo to jakieś czary mary,u mnie z b2100 wszystko działa stabilnie,nic nie znika,jest duży pewnie dla niektórych to dobra sprawa,ale nie karzą korzystać ze wszystkiego,dla mnie najważniejsza jest książka telefoniczna i zarządzanie multimediami na dodatkowej pamięci i ta działa bdb,program jest jasny i wszystkie dodatkowe informacje są w podpowiedziach-dymkach///mam jeszcze nokie z oprogramowaniem i s.e. żony i ten program w niczym tamtym nie ustępuje trzeba tylko chcieć ;-)
Jak to długo się ładujea czy będzie działało na mojej Avili ??/
zainstalowalam program.nie wiem jak przerzucic zdjecia z komorki samsung touch 8300.czy jest ktos w stanie mi pomoc-krok po kroku
Zainstalowałem->Sprawdziłem->Wywaliłem Zainstalowałem tę "kobyłę" by sprawdzić co oferuje ciekawego dla mojego telefonu. Pierwsze wrażenie: "Po co to takie wielkie? Niedość, że plik instalacyjny jest spory to po instalacji jeszcze gorzej". Sprawdziłem jak działa z moim telefonem s5200. Fajne ale tylko na koncie Administratora (Win XP Pro), po uruchomieniu programu na koncie ograniczonym cały potok błędów i zonk, nic nie działa. Po ponownym uruchomieniu na koncie administratora (niestety nie działał również z użyciem "Uruchom jako: Administrator"), uruchamia się coś niemrawo, długo. Gdy już się uruchomił zniknęła ikonka "Książki adresowej". W ustawieniach brak opcji "Przywróć domyślne". Grzebałem wszędzie i nic. Ksiązki telefonu nie dało się przywrócić. Dodałem Książke SIM, że może to coś da, niestety. Po ponownym uruchomieniu na drugi dzień, zniknęły kolejne ikonki: Notatnik, kalendarz. Wywaliłem, bo: kobyła straszna i wymagająca. Na laptopie nomen omen CPU 1.8 GHz RAM 2GB wlekło się to jak nie powiem co. Nie działa poprawnie na zwykłym koncie użytkownika. Po odinstalowaniu i ponownym zainstalowaniu sytuacja się powtórzyła. Jak dla mnie program ten to przerost formy nad treścią. Za duże, za niemrawe, zupełnie jak słoń w składzie porcelany. Program do zarządzania telefonem powinien być: prosty, przejrzysty i funkcjonalny, a nie takie cielę rozpasłe jak ten. Pewnie się powtórzę, ale co tam: Po co stworzyli taki "za duży" program. Bawiąc się tym programem odniosłem wrażenie, że to takie przerośnięte Nero. Niby do wszystkiego, ale do niczego. Dla Nero znalazłem dużo lepszy zamiennik "ImgBurn", teraz czekam na równie dobry program do zarządzania telefonem, bo z tego od Samsunga już raczej nie skorzystam.
dobry program,w,przeciwieństwie do przedniego stabilny polecam