r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SharePod 4.2.0.0

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Synchronizacja urządzeń mobilnych
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Sharepod to aplikacja, która umożliwia przenoszenie utworów muzycznych i list odtwarzania z iPhone'a, iPoda lub iPada do iTunes na PC lub Mac.

Galeria programu

Dzięki programowi Sharepod bez problemu skopiujemy nie tylko piosenki, ale również filmy, podcasty, a także wiele innych, dowolnych treści, przenosząc je z wyżej wymienionych urządzeń mobilnych firmy Apple na komputer tego producenta lub peceta z systemem operacyjnym Windows. Konieczne jest posiadanie zainstalowanego iTunes.

Sharepod pozwala również na odzyskiwanie muzyki z iPhone'a, iPoda lub iPada za pomocą jednego kliknięcia. Opcja ta przydaje się szczególnie wtedy, gdy chcemy uzyskać dostęp do swoich utworów po awarii komputera lub w momencie, kiedy zamierzamy korzystać ze świeżo zakupionego peceta, a nie dysponujemy dyskiem twardym z poprzedniego urządzenia.

Ciekawą funkcjonalnością Sharepod jest również możliwość kopiowania i udostępniania list odtwarzania stworzonych wcześniej przez użytkownika. Można skopiować dowolną playlistę z każdego iPhone'a, iPoda lub iPada na wybrany komputer za pośrednictwem iTunes.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.