r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Signal Private Messenger 3.28.4

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Specjalistyczne komunikatory
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Signal - Private Messenger jest stworzonym z myślą o bezpieczeństwie komunikatorem zachwalanym przez samego Edwarda Snowdena. Umożliwia on przeprowadzanie komunikacji tekstowej oraz głosowej czy konwersacje grupowe. Wszystkie informacje przesłane za pomocą programu zostaną zaszyfrowane.

Galeria programu

Do rozpoczęcia korzystania z mobilnej aplikacji konieczne jest zweryfikowanie tożsamości za pomocą kodu wysłanego SMS-em. To właśnie numer telefonu będzie funkcjonował jako identyfikator użytkownika.

Program może być wykorzystywany jako domyślna aplikacja służąca wysyłaniu wiadomości tekstowych. W ustawieniach znajduje się także menu pozwalające dostosować do swoich preferencji między innymi powiadomienia czy dodatkowe zabezpieczenia prywatności w formie blokady uruchamiania hasłem czy wyłączenia możliwości zrobienia zrzutu ekranu. Program, z wyjątkiem okna ustawień zaawansowanych, jest dostępny w polskiej wersji językowej.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Komunikator Signal obejdzie państwowe blokady: by go zablokować, trzeba zakazać całego Internetu

59
OPROGRAMOWANIE 23.12.2016 | Adam Golański (eimi)

Nie ma dziś chyba państwa, które pozwalałoby na niczym nieograniczoną komunikację w Sieci. W imię walki z terroryzmem, piractwem, dziecięcą pornografią, hazardem, narkotykami, praniem brudnych pieniędzy, powstają coraz skuteczniejsze działania, pozwalające na blokowanie dostępu do stron i usług. Przeciwnicy cenzury też jednak nie zasypują gruszek w popiele. Open Whisper Systems, producent komunikatora Signal, zastosował elegancki mechanizm, pozwalający obejść stosowane dziś blokady. To implementacja techniki wymyślonej przez informatyków z Uniwersytetu Kalifornijskiego, noszącej nazwę…

Signal wprowadza znikające wiadomości – czasem będzie musiało wystarczyć 5 sekund

22
OPROGRAMOWANIE 12.10.2016 | Adam Golański (eimi)

Niedawno w Facebook Messengerze zadebiutowały Tajne Konwersacje, za sprawą których nasze rozmowy będą… tak, zgadliście – tajne. Towarzyszą one mechanizmowi efemerycznych wiadomości, takich jak na Snapchacie. Ilu jednak zdecyduje się powierzyć swoje tajemnice Facebookowi? Lepszym wyborem będzie jednak Signal, który tajne konwersacje zapewniał od zawsze, a teraz wprowadza też znikające wiadomości, które przestaną istnieć po określonym czasie. O znikających komunikatach pisze na blogu Open Whisper System słynny haker Moxie Marlinspike. Teraz każda konwersacja będzie mogła mieć ustawiony czas…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 20.03.2016 14:47

@Cpt. Freedom (niezalogowany): Aplikacja wymaga takich uprawnień, żeby móc blokować inne aplikacje, które miałyby podsłuchiwać tę aplikację. Kod jest otwarty - można tam zajrzeć.

LamConcept   5 #2 21.01.2016 15:21

Video rozmowy kiedyś się pojawią?

  #1 04.11.2015 09:31

Ciekawe, że Edward Snowden używa tego komunikatora. Informacje na temat uprawnień wymaganych do udzielenia aplikacji na Androida wyglądają jak przygotowane przez FBI albo NSA. Komunikator chce ludzi szpiegować gorzej niż apka Facebooka albo Twittera.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.