r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Skype 2.29.0.9

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program w oficjalnym sklepie Windows Phone
lub zeskanuj:

Skype na Windows Phone to odpowiednik popularnego programu VoIP, dobrze zintegrowany z systemem mobilnym Microsoftu. Po zainstalowaniu aplikacji i zalogowaniu się, kontakty są synchronizowane tak samo jak w przypadku dodania konta społecznościowego — można połączyć ze sobą kontakty zapisane w telefonie i na koncie Outlook z kontaktami Skype.

Galeria programu

Jeżeli ktoś zadzwoni, a aplikacja będzie zamknięta, to pojawi się nowe nadchodzące połączenie, a po odebraniu użytkownik zostanie przekierowany do aplikacji. Trzeba jednak przyznać, że czasami działa to z zauważalnym opóźnieniem.

Aplikacja Skype podzielona jest na 3 kolumny. Jako pierwsza zawsze uruchamia się kolumna „ostatnio”, na której prezentowana jest historia wiadomości i połączeń. Następne dwie kolumny to ulubione kontakty i osoby. W „osoby” oprócz kontaktów Skype pojawiają się także kontakty z książki telefonicznej. Można przez to zadzwonić na numery komórkowe lub stacjonarne w wypadku kiedy mamy zasilone konto Skype. Szczęśliwie można zdecydować, czy mają wyświetlać się wszystkie kontakty, tylko ze Skype lub tylko dostępne online.

Wadą jest brak możliwości odbierania i wysyłania plików, znane chociażby z Androidowej wersji aplikacji. Skype dla Windows Phone nie grzeszy również ilością oferowanych opcji i możliwości konfiguracji. Program dostępny jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Zaktualizuj Skype'a albo się z nim pożegnasz. Po 1 marca nie zalogujesz się ze starej wersji

43
OPROGRAMOWANIE 06.02.2017 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Ponieważ fantastyczne nowości w komunikatorze Skype nie wystarczają, by przekonać użytkowników do aktualizacji, Microsoft zmusi ich do tego inaczej – po 1 marca nie da się zalogować ze starszych wersji komunikatora na Windowsa i macOS. Wyłączona zostanie możliwość logowania ze Skypea dla Windowsa starszego niż 7.16 i z wersji 7.0-7.18 dla macOS. By uniknąć problemów i nie tracić kontaktu ze znajomymi, warto jeszcze w tym miesiącu zaktualizować Skypea do najnowszej wersji albo pomyśleć o zmianie komunikatora. Zmiana jest konieczna, ponieważ starsze klienty korzystają z połączeń…

Skype bez wsparcia dla starszych Androidów i... mobilnego Windowsa 8.1

66
OPROGRAMOWANIE 20.07.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Przy okazji premiery nowej wersji Skype’a na Windowsa 10, informowaliśmy, że coraz bardziej niejasna i nieprzewidywalna jest strategia Microsoftu wobec tego komunikatora. Oczywiście jest to zbyt ważny produkt, by ryzykować i wprowadzać radykalne zmiany. Microsoft zdecydował jednak, że na drodze ku rozwojowi, można przecież mocno ograniczyć jego dostępność. Na blogu Skype’a ukazał się już komunikat, gdzie Microsoft informuje, że dalsze prace nad komunikatorem wymagają, aby wsparcie dla starszych systemów operacyjnych zostało porzucone. Stąd opisywana przez nas niespodziewana premiera nowego…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.