r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Skype 2.29.0.9

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program w oficjalnym sklepie Windows Phone
lub zeskanuj:

Skype na Windows Phone to odpowiednik popularnego programu VoIP, dobrze zintegrowany z systemem mobilnym Microsoftu. Po zainstalowaniu aplikacji i zalogowaniu się, kontakty są synchronizowane tak samo jak w przypadku dodania konta społecznościowego — można połączyć ze sobą kontakty zapisane w telefonie i na koncie Outlook z kontaktami Skype.

Galeria programu

Jeżeli ktoś zadzwoni, a aplikacja będzie zamknięta, to pojawi się nowe nadchodzące połączenie, a po odebraniu użytkownik zostanie przekierowany do aplikacji. Trzeba jednak przyznać, że czasami działa to z zauważalnym opóźnieniem.

Aplikacja Skype podzielona jest na 3 kolumny. Jako pierwsza zawsze uruchamia się kolumna „ostatnio”, na której prezentowana jest historia wiadomości i połączeń. Następne dwie kolumny to ulubione kontakty i osoby. W „osoby” oprócz kontaktów Skype pojawiają się także kontakty z książki telefonicznej. Można przez to zadzwonić na numery komórkowe lub stacjonarne w wypadku kiedy mamy zasilone konto Skype. Szczęśliwie można zdecydować, czy mają wyświetlać się wszystkie kontakty, tylko ze Skype lub tylko dostępne online.

Wadą jest brak możliwości odbierania i wysyłania plików, znane chociażby z Androidowej wersji aplikacji. Skype dla Windows Phone nie grzeszy również ilością oferowanych opcji i możliwości konfiguracji. Program dostępny jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Skype bez wsparcia dla starszych Androidów i... mobilnego Windowsa 8.1

66
OPROGRAMOWANIE 20.07.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Przy okazji premiery nowej wersji Skype’a na Windowsa 10, informowaliśmy, że coraz bardziej niejasna i nieprzewidywalna jest strategia Microsoftu wobec tego komunikatora. Oczywiście jest to zbyt ważny produkt, by ryzykować i wprowadzać radykalne zmiany. Microsoft zdecydował jednak, że na drodze ku rozwojowi, można przecież mocno ograniczyć jego dostępność. Na blogu Skype’a ukazał się już komunikat, gdzie Microsoft informuje, że dalsze prace nad komunikatorem wymagają, aby wsparcie dla starszych systemów operacyjnych zostało porzucone. Stąd opisywana przez nas niespodziewana premiera nowego…

Nowa wersja Skype'a dostępna: sporo nowości w wersji na mobilnego Windowsa

5
OPROGRAMOWANIE 19.07.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Wygląda na to, że Microsoft postanowił zintensyfikować swoje prace nad Skypem. Po opisywanej przez nas nieoczekiwanej premierze nowej wersji komunikatora w wersji alpha na Linuksa, dziś uczestnicy programu Windows Insider mogą już testować nową wersję Skype Preview na mobilnym i pulpitowym Windowsie. Nowości w nowym Skypie dotyczą jednak przede wszystkim mobilnego Windowsa, choć z pewnością nie zabraknie głosów, że rozwijanie aplikacji na tej platformie nie ma już większego sensu. Microsoft jest jednak, przynajmniej w przypadku Skypea, innego zdania, dzięki czemu na mobilne okienka trafiło…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.