r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Söldner: Secret Wars Community Edition

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program Ten program nie jest już dostępny zabezpiecz pobieranie

Söldner: Secret Wars Community Edition to następująca po 7 latach reedycja pozycji o praktycznie tym samym tytule - Söldner: Secret Wars, z tą jednak różnicą, że w Community Edition gramy za darmo.

To w dalszym ciągu widziany z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby taktyczny, militarny FPS osadzony silnie w realiach współczesnych konfliktów wojennych. Akcja gry toczy się na terenie pomiędzy Syberią, a Alaską na obszarze dwukrotnie przewyższającym powierzchnię Europy.

Gracz wciela się w rolę najemnika-przywódcy, którego głównym zadaniem jest wykonanie stawianego przed nim losowo jednego z trzech konkretnych zadań, w które wplecione są różne cele do wykonania. W Söldner: Secret Wars Community Edition możemy prowadzić działania wojenne na morzu, lądzie oraz w powietrzu. Do dyspozycji oddano nam kilkadziesiąt maszyn bojowych, którymi możemy dowolnie poruszać się po dostępnych mapach. Dzięki zaoferowanej przez twórców pełnej swobodzie działania możemy w pełni wykazać się zdolnościami bojowymi wprowadzając do gry najróżniejsze taktyki, metody i koncepcje służące realizacji zadanej misji.

Akcja w grze nie toczy się w imponującym tempie. Każde nasze działanie jest zaplanowane i ma konkretny cel. Gra niejednokrotnie wymaga zastanowienia, dobrej kalkulacji i właściwej oceny sytuacji sprawiając, iż zamienia się ona często w militarną skradankę.

Dzięki zaawansowanemu systemowi odwzorowania otoczenia i przestrzeni będących w zasadzie kopią tego co w rzeczywistości oraz całemu dostępnemu w grze arsenałowi pochodzącemu wprost z laboratoriów badawczych przemysłu zbrojeniowego, gra wygląda bardzo realnie i pozwala w pełni wczuć się w atmosferę wojny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 10.07.2012 12:15

Ma ktoś może patch polonizujący do tej gierki?

  #5 06.04.2012 22:36

Grałem w to garafa zaje***** gra fajna. polecam!!!

matrix68   4 #4 27.11.2011 13:12

@BF2 (niezalogowany) Trochę nie masz racji!
1.Battfield na pewno nie kosztuje mniej niż 60zł - chyba że z allegro kupisz.
2.Battfield 2 można pobrać z neta.

  #3 05.09.2011 15:39

A może lepiej Battlefield Play4free za darmosie BF2 ? ;)

  #2 03.09.2011 14:18

Jak zwykle żadnej gierki pod Linuxa:/

  #1 02.09.2011 19:39

To już lepiej poświęćcie 30 zł na Battlefielda 2. Lepsze mapy, ładniejsza grafika i mechanika i świetny multi.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.