r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Stacja demontażu pojazdów 2016 7.5.19.105

Strona główna Windows Firma Programy branżowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony

Stacja demontażu pojazdów 2015 to rozbudowany program przeznaczony do obsługi firm zajmujących się zbieraniem i demontażem różnych pojazdów wycofanych z eksploatacji.

Galeria programu

Aplikacja została w taki sposób stworzona i opracowana, aby maksymalnie uprościć użytkownikowi wykonywanie różnych czynności w programie, a także wspomóc go podczas zarządzania i prowadzenia stacji demontażu pojazdów. W programie znajdziemy też specjalny moduł do prowadzenia i obsługi magazynu. Bez problemów możemy stworzyć dowolną liczbę magazynów

Korzystając z programu, pracodawca (użytkownik) zajmuje się głównie wystawianiem zaświadczeń o przyjęciu lub demontażu pojazdów. Oprócz tego posiada możliwość tworzenia profesjonalnych schematów demontażu pojazdów, a także pozwala na zgłaszanie oraz raportowanie o zyskach i poniesionych stratach z odzyskanych pojazdów i jego poszczególnych części.

Stacja demontażu pojazdów pozwala też na sprzedawanie części pojazdów i wydawanie odpadów, rejestrowanie kontrahentów, zakładanie specjalnych kart ewidencji pojazdów wycofanych z użytku, oraz wykonywanie wielu innych operacji związanych z rozliczeniami – faktury VAT, roczne zestawienie o odpadach, naliczenia opłat za korzystanie z danego obszaru i terenu.

Uwaga!

  • Przed instalacją samego programu, kreator instalacji instaluje pakiet narzędziowy – Microsoft SQL Server.
  • Program dostępny jest w wersji demonstracyjnej i na każdym wydruku znajduje się znak wodny z napisem „wersja demonstracyjna”. Oprócz tego wyłączono możliwość podglądu wydruków
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
gw82   6 #3 20.03.2013 19:42

echo222 - złodziejska dziupla nie musi robić sprawozdań do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska, ani wydawać zaświadczeń do wydziałów komunikacji o zezłomowaniu, więc raczej nie dla nich.

  #2 09.02.2013 09:06

Czy to program do prowadzenia złodziejskiej "dziupli" ? ha, ha

gw82   6 #1 14.09.2012 13:04

Brak jakiejkolwiek dokumentacji do programu, aktualizacje czasem po 3 razy dziennie, jedyna pomoc do programu przez zdalny dostęp kogoś z helpdesku, strasznie zamotany i mało intuicyjny, ale za to posiada ze 30 schematów kolorów ;)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.