r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sunrise Calendar 4.2.0

Strona główna Android Akcesoria Kalendarze i zadania
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Sunrise Calendar to port bardzo popularnej aplikacji kalendarza z systemu iOS. Jest to rozbudowane narzędzie, które łączy ze sobą ładny wygląd z tym, co powinien posiadać porządny kalendarz.

Galeria programu

Aplikacja została przeniesiona z systemu iOS z wykorzystaniem najnowszych możliwości Androida. Główny ekran to połączenie widoku miesiąca z terminarzem godzinowym. Po zmianie ekranu widoczny jest widok prezentujący najbliższe trzy dni. Twórcy zadbali, aby aplikacja pokazała prognozę pogody, oraz powiadomiła użytkowników o nadchodzących wydarzeniach. Fani serwisów społecznościowych też nie będą zawiedzeni, gdyż aplikacja jest zintegrowana z Facebookiem, Twitterem oraz LinkedIn. Dzięki Sunrise Calendar możliwe jest zapraszanie znajomych na wydarzenia, a nawet przypomnienie o ważnym połączeniu o danej godzinie. Nadchodzące wydarzenia mogą być również zaprezentowane w formie eleganckiego widżetu, który można umieścić na ekranie telefonu.

Małym minusami są: brak trybu tabletów oraz częściowa polska wersja językowa. Sunrise Calendar jest jednak aplikacją, którą można z czystym sumieniem polecić, zwłaszcza że nie trzeba zapłacić za nią ani grosza.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Microsoft tworzy własny katalog aplikacji w Google Play. Tylko po co?

25
OPROGRAMOWANIE 19.12.2015 | Łukasz Maślanka (lukasz_em)

Walka producentów aplikacji o sympatię użytkowników i ich dane czasem nabiera co najmniej dziwnego charakteru. Dobrze widać to dzięki najnowszemu programowi od Microsoftu o nazwie Apps, który właśnie zadebiutował w sklepie Google Play. Apps to program wręcz banalny w swojej prostocie. Jest bowiem listą aplikacji od Microsoftu, które możemy zainstalować na naszym urządzeniu z Androidem. Ujęto na niej zarówno autorskie produkty Microsoftu (jak Office Lens, Arrow Launcher i Hyperlapse), jak też programy stworzone przez innych producentów, które dopiero po jakimś czasie zostały kupione przez…

Wunderlist wyrasta na lidera aplikacji do zarządzania zadaniami

18
OPROGRAMOWANIE 27.05.2015 | Łukasz Tkacz

Użytkownicy listy zadań Wunderlist mają powody do zadowolenia. W ostatnim czasie jej producent otworzył się na integrację z innymi usługami. Na efekty nie musieliśmy zbyt długo czekać: lista integruje się obecnie z kalendarzem Sunrise, możemy z niej korzystać również z poziomu platformy Slack. Jest to natomiast dopiero początek. Trzeba przyznać, że tym razem deweloperzy nie zwlekali zbyt długo z wprowadzaniem zmian. Twórcy Wunderlist w lutym zapowiedzieli wydanie publicznego API do wykorzystania systemu zadań, pojawił się on natomiast przed dwoma tygodniami. Programiści posługując się nim i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 02.06.2014 16:22

To jest test

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.