r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sunrise Calendar 1.10

Strona główna Mac Dom Organizery osobiste
Pobierz program wersja stabilna (Mac)

Sunrise Calendar jest multiplatformowym kalendarzem, który po sukcesie aplikacji mobilnej na iOS zawitał w wersji na Maka. Aplikacje wyróżnia rozbudowana funkcjonalność i doskonały design.

Galeria programu

Program pozwala na korzystanie z kalendarzy powiązanych z kontami Google, iCloud oraz Exchange. Kalendarz posiada szereg funkcjonalności takich jak ustawienie przypomnień, tworzenie notatek oraz zaproszeń do wydarzeń zapisanych w kalendarzu.

Jednym z głównych atutów programu Sunrise, który sprawił, że aplikacja ta cieszy się tak dużą popularnością wśród użytkowników jest szeroki wachlarz usług oraz serwisów społecznościowych zintegrowanych z aplikacją. Lista jest naprawdę imponująca i oprócz tak oczywistych serwisów jak Facebook, możemy połączyć swój kalendarz z Evernote, Wunderlist, Foursquare, TripIt czy Todoist. Użytkownicy telefonów z iOS oraz Android docenią natychmiastową synchronizacje pomiędzy kalendarzami.

Sunrise Calendar niewątpliwie jest bardzo rozbudowanym narzędziem, ale przy tym stosunkowo łatwym w obsłudze. W jednym miejscu mamy dostęp do kalendarzy, listy rzeczy do zrobienia czy notatek, a to wszystko okraszone przejrzystym i eleganckim interfejsem.

Aplikacja jest w pełni darmowa. Minusem jest jednak brak polskiej wersji językowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.