r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sunrise Calendar 4.21

Strona główna iOS Akcesoria Kalendarze i zadania
Pobierz program w oficjalnym sklepie iTunes
lub zeskanuj:

Sunrise Calendar to rozbudowany kalendarz, który z powodzeniem może zastąpić systemowe rozwiązania. Dzięki popularności aplikacji na iOS, autorzy rozpoczęli tworzenie ekosystemu, udostępniając wersję na Androida oraz OS X.

Galeria programu

Pierwsza konfiguracja wymaga od nas stworzenia konta. Możemy logować się także za pomocą konta Facebook i Google +. Następnym krokiem będzie dodanie kalendarzy (możemy skorzystać z już przypisanych do systemu) oraz współpracujących aplikacji. Na koniec czeka nas także kilka dodatkowych kalendarzy ze świętami, imieninami i innymi informacjami, które można dodać do aplikacji.

Główny ekran to połączenie widoku miesiąca z terminarzem godzinowym. Po zmianie ekranu widoczny jest widok prezentujący najbliższe trzy dni. Twórcy zadbali, aby aplikacja pokazała prognozę pogody, oraz powiadomiła użytkowników o nadchodzących wydarzeniach. Fani serwisów społecznościowych też nie będą zawiedzeni, gdyż aplikacja jest zintegrowana z Facebookiem, Twitterem oraz LinkedIn. Dzięki Sunrise Calendar możliwe jest zapraszanie znajomych na wydarzenia, a nawet przypomnienie o ważnym połączeniu o danej godzinie.

Interfejs to kolejna mocna strona aplikacji, jest nie tylko miły dla oka, ale także świetnie przemyślany. Biorąc pod uwagę wykonanie, możliwości oraz cenę (bezpłatna) otrzymujemy świetną alternatywę dla systemowych kalendarzy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.