r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Szybka Inwentaryzacja 3.0

Strona główna Windows Firma Programy handlowe i magazynowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Szybka Inwentaryzacja to program, służący do sprawnego przeprowadzenia spisu majątku, magazynu lub środków trwałych.

Galeria programu

Aplikacja ogranicza koszty inwentaryzacji oraz czas jej wykonania, odciąża pracowników i eliminuje pomyłki. Jest prosta i intuicyjna w obsłudze. Przeprowadza inwentaryzację stanów magazynowych, położenia środków trwałych i wyposażenia. Umożliwia tworzenie kartotek magazynowych/inwentarzowych, monitorowanie stanów magazynowych, obsługę terminali mobilnych, generowanie arkuszy spisu z natury, a także wygodny import/eksport danych.

Przechowywane dane: nazwa, opis, numer fabryczny, numer inwentarzowy, indeks materiałowy, kod kreskowy, kod RFID w pełni identyfikują konkretny przedmiot inwentarzowy. Szybką Inwentaryzację możemy przeprowadzić na trzy sposoby wykorzystując komputerowe numery inwentarzowe, kody kreskowe lub tagi zbliżeniowe RFID (technologia radiowa RFID).

Aplikacja do inwentaryzacji wykorzystuje w zależności od potrzeb: skanery kodów kreskowych, kolektory danych (przenośne terminale z czytnikiem kodów kreskowych), drukarki kodów kreskowych i czytniki RFID. Dostarcza ona wszelkich potrzebnych zestawień inwentaryzacyjnych, arkusz spisu z natury, arkusz różnic inwentaryzacyjnych. Wszelkie dane inwentarzowe przechowywane są w jednym miejscu. Dostępny jest pełen import i integracja przepływu danych z systemami ERP, arkuszami Excel, oraz uniwersalnymi plikami danych CSV.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na 30-krotne uruchomienie programu.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

prosty interfejs, dużo przydatnych funkcji
brak
ocena użytkownika

Program do szybkiej inwentaryzacji sprawdza się świetnie. Plus za przemyślaną wersję testową która motywuje do szybkiej inwentaryzacji, a oczywiście później możemy się zdecydować na zakup programu. Program dawno nie aktualizowany ale jest po polsku, z ładnym i czytelnym interfejsem i co najważniejsze przemyślany - praca z programem jest bardzo wygodna. Polecam.

20.10.2016 15:25 | Recenzja do wersji 3.0
przejrzysty, jasny w użyciu program, posiadający wszystkie potrzebne funkcje
ja nie znalazłam nic, co by mi utrudniło pracę, ale jak w każdym programie pewnie są
ocena użytkownika

Od dłuższego czasu poszukiwałam nieskomplikowanego programu do inwentaryzacji, za którą jestem odpowiedzialna. Już wersja DEMO spodobała mi się w swojej intuicyjnej obsłudze. Teraz mogę z czystym sumieniem program polecić

27.10.2014 13:31 | Recenzja do wersji 3.0

Komentarze

0 nowych
  #1 16.12.2016 16:27

Koniec roku, więc w sumie poszukałem i o znalazłem :) dzięki za wstawkę. Ogólnie pracuje w sumie na programie, ktory ma inwentaryzacje ale zona nie ma a chce tylko inwentaryzacje bo interesuje ja tylko magazyn to bardzo fajny. Nie mam zadnego ale. Dla niej sie spisuje bardzo.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.