r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

TICKR 0.6.4

Strona główna Windows Internet i komunikacja Czytniki RSS
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

TICKR to nietypowy czytnik RSS, wyświetlający na pulpicie komputera wszelakie informacje publikowane na zdefiniowanych przez użytkownika stronach internetowych.

Galeria programu

Wszelakie dane udostępnione w formacie XML za pośrednictwem kanałów RSS prezentowane są na ekranie w postaci tekstu przewijanego na specjalnym pasku. Kliknięcie któregokolwiek z wyświetlanych tytułów wiadomości powoduje otworzenie w przeglądarce strony internetowej, do której się on odnosi, z pełną treścią aktualności, artykułu itd.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i oferuje sporą liczbę opcji konfiguracyjnych, pozwalających dostosować sposób wyświetlania wspomnianego paska, a także informacji na nim do indywidualnych preferencji użytkownika. Możliwe jest m.in. dostosowywanie położenia paska na ekranie, jego rozmiaru i kolorystyki, a także wyświetlanego na nim tekstu, modyfikowanie szybkości przewijania informacji i wielu innych aspektów jego działania.

TICKR wspiera kanały RSS i Atom, obsługując przy tym serwery proxy oraz autoryzację HTTP.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
lenny7   4 #1 12.12.2012 12:17

Bardzo dobry czytnik w paseczku. Do tego na licencji GPL. Polecam.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.