r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

TOWeb 6.18

Strona główna Windows Programowanie Tworzenie stron i aplikacji internetowych
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

TOWeb to rozbudowane narzędzie do tworzenia profesjonalnych i nowoczesnych stron internetowych, które nie wymaga umiejętności programowania.

Galeria programu

Dzięki programowi TOWeb będziemy mogli przygotować nie tylko tematyczną stronę internetową (np. poświęconą ulubionej grze komputerowej czy też jakiejkolwiek innej pasji), ale również zaprojektować witrynę sklepu wysyłkowego. Narzędzie obsługuje HTML5 oraz CSS3, czyli najnowsze technologie, które pozwalają na skorzystanie z zaawansowanych opcji.

Istotnym aspektem TOWeb jest prostota użytkowania. Wystarczy pobrać opisywane narzędzie, wybrać szablon z bazy danych, a następnie zmodyfikować go wedle upodobań za pomocą intuicyjnego interfejsu typu WYSIWYG. Oznacza to, że na bieżąco widzimy wszystkie wprowadzone zmiany, czyli np. dodany tekst, zdjęcia, filmy czy rozmaite efekty. Możemy także udostępnić wideo z serwisu YouTube, a nawet mapkę z Google Maps.

TOWeb pozwala na utworzenie strony internetowej, która będzie kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami, więc zadziała bezproblemowo nie tylko na komputerze, ale również na tablecie, smartfonie, a nawet telewizorze. W razie potrzeby możemy również zadbać o odpowiednie pozycjonowanie SEO, by nasza witryna pojawiała się na wyższej pozycji w wyszukiwarce Google.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Toscior   12 #1 29.03.2016 16:08

Bezpłatny? Otóż, żeby wyeksportować stworzoną stronę "na dysk" trzeba mieć wersję premium czyli płatną.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.