r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

The Sims 4

Strona główna Windows Gry Symulatory
Pobierz program wersja stabilna (32-bit) zabezpiecz pobieranie

Kolejne gry z serii The Sims sprzedały się w całych milionach egzemplarzy i czwarta część tak naprawdę była tylko kwestią czasu. Tym razem producenci nastawili się na uczuciowe życie przy symulowaniu simludków, którym dopomaga ponownie gracz. Musimy opiekować się swoimi podopiecznymi, dbać o ich rozwój i życie towarzyskie, a także oczywiście zapobiegać ich zgonom, co jak zwykle nie będzie wcale takie proste...

Galeria programu

W The Sims 4 jeszcze bardziej rozbudowano edytor postaci, udostępniając go nawet z tego powodu jako niezależne narzędzie, do pobrania osobno. Poza dobraniem głowy, nosa, fryzury, zarostu, a do tego również ubioru, umożliwia szczegółowe zmiany wyglądu członków rodziny. Wystarczy najechać kursorem myszy na określoną część ciała, by po wciśnięciu lewego klawisza zacząć ją modyfikować ruchem w daną stronę.

Dalej to już zabawa w projektowanie wnętrz, dokupywanie potrzebnych przedmiotów oraz dbanie o rozwój zawodowy simów. Mechanika rozgrywki została tylko nieco udoskonalona. większych szlifów doczekała się oprawa graficzna, a to z uwagi na wspomniane kaprysy emocjonalne bohaterów gry. Teraz już po samej mimice jesteśmy w stanie wywnioskować, co takiego siedzi w głowie danej, samodzielnej postaci.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Core 2 Duo 1.8 GHz lub AMD Athlon 64 4000+
  • 2 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce 6600, AMD Radeon HD X1300 lub Intel GMA 4500

Ograniczenia wersji trial

Wersja testowa pozwala grać bez przeszkód przez całe 48 godzin.

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Origin - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki. Do zabawy potrzebne będzie też zarejestrowanie darmowego konta na stronie Origin. Posiadacze nowszych gier firmy EA, takich jak Battlefield 4 czy poprzednie gry z serii FIFA, które również go potrzebują, od bardzo dawna mają je już zapewne założone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 18.01.2017 21:07

nie wiem czy dobry to pomysł żeby to pobrać bo nie wiadomo czy działa :/

  #4 09.01.2017 20:16

Zobaczcie sobie jeszcze tę stronę: naszfb.pl/jak-pobrac-the-sims-4/ . Dowiedziałam się o niej od koleżanki. Znajdziecie tam poradnik jak pobrać The Sims 4

  #3 06.01.2017 13:13

@maciejnet: ja nie grałam nigdy w simsy

  #2 03.01.2017 20:57

Jeżeli jeszcze nie wiecie to grę możecie zgarnąć tutaj: http://ppl3.pl/r/GFGsims4 , Dowiedziałam się o tym od koleżanki z klasy, która ma simsy :)

maciejnet   12 #1 19.08.2016 14:16

Nie ma chyba osoby ktoraby nie grała w simsy. Gra kultowa, rozwiniecie trójki.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.