r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Torch Browser 29.0.0.7181

Strona główna Mac Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
Pobierz program wersja stabilna (Mac)

Torch Browser to przeglądarka internetowa, klient sieci BotTorrent, program do pobierania multimediów i odtwarzacz w jednym. Torch Browser bazuje na projekcie Chromium, ale w wersji dla OS X jest to starsza wersja silnika.

Galeria programu

Torch Browser pod wieloma względami przypomina Chrome'a, może korzystać z tych samych rozszerzeń i może logować się na konto Torch z użyciem konta Google. Niestety wersja dla OS X jest w tyle za tą dla Windowsa.

Poza możliwością przeglądania stron Torch Browser został wyposażony w kilka przydatnych funkcji dodatkowych. Program może pełnić także funkcję klienta sieci BitTorrent i automatycznie pobiera pliki na podstawie odnośników magnetycznych bądź plików .torrrent. Klient pozwala kolejkować pobierania, wybrać miejsce docelowe i podejrzeć, jakie pliki będą pobrane.

Poza pobieraniem torrentów Torch Browser pozwala szybko pobierać multimedia z wielu serwisów wideo, jak YouTube, Vimeo i wiele innych, w tym także filmy osadzone na innych stronach. po odtworzeniu filmu wystarczy kliknąć odpowiedni przycisk na pasku. O możliwości pobierania powiadomi on animacją. Odwiedzane strony można szybko udostępnić na Facebooku i Twitterze.

Dodatkowo użytkownicy Torch Browser mogą korzystać z darmowej usługi muzycznej Torch Music i platformy z grami Torch Games. Obie usługi wymagają Flasha i działają także w innych przeglądarkach, ale Torch Browser daje szersze możliwości – pozwala na przykład sterować odtwarzaniem z poziomu przycisku na górnej belce oraz pozwala pobierać utwory na dysk. Niestety nie wszystkie funkcje działają prawidłowo w przestarzałej wersji dla OS X.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.