r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Translator v3.5

Strona główna Windows Phone Edukacja i nauka
Pobierz program w oficjalnym sklepie Windows Phone
lub zeskanuj:

Translator to niewielka aplikacja przygotowana przez firmę Microsoft pozwalająca jej użytkownikom na tłumaczenie tekstu, obrazów czy dźwięku na wzór usługi Google Translate oferowanej przez konkurencję. Aplikacja korzysta z mechanizmów wyszukiwarki i tłumacza Bing.

Galeria programu

Jak chwali się producent, dzięki aplikacji Translator możliwe jest przekraczanie granic, jakie naturalnie narzucają ludziom języki. Użytkownik może ją wykorzystać do tłumaczenia z innego języka na trzy różne sposoby. Pierwszy to wykorzystanie tradycyjnego tekstu, a więc po prostu wpisywanie za pomocą klawiatury fraz, które są automatycznie tłumaczone i dostępne w innym języku. Drugie rozwiązanie to wykorzystanie wbudowanego w urządzenia aparatu. Dzięki temu możliwe jest tłumaczenie oznaczeń, gazet, tekstu zawartego w książkach, czy np. menu w restauracji. Ostatnia opcja to wykorzystanie tłumaczenia głosowego, a więc najpierw rejestrowanie głosu ludzkiego, a następnie przedstawianie wyników w postaci przetłumaczonego na wybrany język tekstu.

Aplikacja pozwala na wybór spośród ponad 50 dostępnych języków, choć język polski nie jest dostępny dla każdej z funkcji. Dodatkowo możliwe jest pobieranie języków w celu wykorzystania tłumacza nawet wtedy, gdy użytkownik nie ma dostępu do sieci internetowej. Każda z wymienionych funkcji może zostać przypięta do ekranu głównego w formie kafelku, dodatkowo możliwe jest przypięcie „słowa dnia”, które ma na celu poszerzenie wiedzy użytkownika i cykliczną naukę nowych słów. Aplikacja jest udostępniana za darmo, nie posiada interfejsu w języku polskim.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
msnet   18 #1 08.12.2014 17:38

Przydatne.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.