r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Uber 3.225.3

Strona główna iOS Podróże i transport Taxi i wspólne przejazdy
Pobierz program w oficjalnym sklepie iTunes
lub zeskanuj:

Uber to aplikacja kontrowersyjnej usługi o tej samej nazwie. Jej założenia są bardzo proste, pomóc nam dotrzeć z punktu A do punktu B. Podróż odbywa się przy pomocy zrzeszonych w usłudze kierowców. To co odróżnia ją od od zwykłych usług taksówkarskich, to brak wymogu posiadania odpowiednich licencji. Swoje usługi w Uber może oferować właściwie każdy kto osiągnął odpowiedni wiek i ma samochód w dobrym stanie.

Galeria programu

Aplikacja mobilna pozwala nam zamówić samochód jak i rozliczyć podróż. Z jej poziomu logujemy się na nasze konto, bądź też zakładamy nowe. Wspierane jest logowanie za pomocą Facebooka, zabrakło znanego z wersji Androidowej logowania za pomocą Google +. Jednym z wymogów podczas zakładania konta jest konieczność dodania naszej karty (może być debetowa) oraz numeru telefon za pomocą którego odbędzie się weryfikacja.

Główną część ekranu startowego zajmuje mapa. To na niej oznaczamy naszą lokalizację, bądź też miejsce z którego chcemy być odebrani. Możemy to zrobić ręczni stawiając w odpowiednim miejscu pinezkę albo podając dokładny adres. Ze względu na specyfikę usługi, nie jest możliwa rezerwacja przejazdu z wyprzedzeniem. Pojazd zamawiamy w momencie gdy potrzebujemy transportu.

W rozwijanym menu mamy dostęp do naszego konta oraz możliwość użycia kuponów zniżkowych. Dodatkowo za skuteczne polecenie aplikacji innym, możemy zyskać bon na 20 zł. Interfejs wpisuje się w standardowe wytyczne iOS. Choć większość elementów dopasowano do iOS 6.0 to nawet na 7.0 aplikacja prezentuje się dobrze. Jest przejrzysty i prosty w opanowaniu. Udogodnieniem jest też polska wersja językowa. Program dostępny jest za darmo, nie zawiera dodatkowych reklam.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Sądowa walka z Uberem spali na panewce? Braki formalne w pozwie taksówkarzy

40
INTERNET 18.01.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Wydawać mogłoby się, że dalekie od zdrowej konkurencji konflikty korporacji taksówkarskich z Uberem to już domena przyszłości. Te pierwsze w większości zracjonalizowały swoje stanowisko i postanowiły przenieść konkurencję na wolny rynek, między innymi dzięki udostępnianiu własnych aplikacji. Nie zabrakło jednak wyjątków. W listopadzie zeszłego roku o złożeniu pozwu przeciwko Uberowi poinformował Związek Zawodowy Taksówkarzy „Warszawski Taksówkarz”. Fragment dokumentu jest dostępny na stronach związku, który oskarża Ubera o czyn nieuczciwej konkurencji i działanie zagrażające interesom…

UberEATS w Polsce? Nowa aplikacja pozwoli zamawiać posiłki i śledzić dostawę

9
INTERNET 01.12.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

W ostatnim czasie nie mieliśmy zbyt wielu okazji, by donosić o nowościach w Uberze. Szybkie tempo początkowej ekspansji szybko spotkało się z rozsądniejszą (niż początkowe akty wandalizmu) odpowiedzią rodzimej konkurencji. Pojawiły się kolejne, całkiem niezłe aplikacje taksówkarskie, które odzyskały dla korporacji nieco rynku. Nieoficjalnie wiadomo jednak, że Uber planuje w Polsce start kolejnej usługi, która dostępna jest już między innymi w USA, Kanadzie czy Japonii. Już niedługo może okazać się, że przewozy oparte o współdzielenie będą tylko częścią działalności Ubera w Polsce. W Polsce…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
mareczeks   2 #1 03.02.2016 02:21

Przy rejestracji polecam wpisanie kodu: cch9wue - otrzymasz wtedy darmowy przejazd o wartości 25zł :) Kod można też wpisać w aplikacji Uber w zakładce "Zniżki"

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.