r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Uber 2.158.2

Strona główna iOS Podróże i transport Taxi i wspólne przejazdy
Pobierz program w oficjalnym sklepie iTunes
lub zeskanuj:

Uber to aplikacja kontrowersyjnej usługi o tej samej nazwie. Jej założenia są bardzo proste, pomóc nam dotrzeć z punktu A do punktu B. Podróż odbywa się przy pomocy zrzeszonych w usłudze kierowców. To co odróżnia ją od od zwykłych usług taksówkarskich, to brak wymogu posiadania odpowiednich licencji. Swoje usługi w Uber może oferować właściwie każdy kto osiągnął odpowiedni wiek i ma samochód w dobrym stanie.

Galeria programu

Aplikacja mobilna pozwala nam zamówić samochód jak i rozliczyć podróż. Z jej poziomu logujemy się na nasze konto, bądź też zakładamy nowe. Wspierane jest logowanie za pomocą Facebooka, zabrakło znanego z wersji Androidowej logowania za pomocą Google +. Jednym z wymogów podczas zakładania konta jest konieczność dodania naszej karty (może być debetowa) oraz numeru telefon za pomocą którego odbędzie się weryfikacja.

Główną część ekranu startowego zajmuje mapa. To na niej oznaczamy naszą lokalizację, bądź też miejsce z którego chcemy być odebrani. Możemy to zrobić ręczni stawiając w odpowiednim miejscu pinezkę albo podając dokładny adres. Ze względu na specyfikę usługi, nie jest możliwa rezerwacja przejazdu z wyprzedzeniem. Pojazd zamawiamy w momencie gdy potrzebujemy transportu.

W rozwijanym menu mamy dostęp do naszego konta oraz możliwość użycia kuponów zniżkowych. Dodatkowo za skuteczne polecenie aplikacji innym, możemy zyskać bon na 20 zł. Interfejs wpisuje się w standardowe wytyczne iOS. Choć większość elementów dopasowano do iOS 6.0 to nawet na 7.0 aplikacja prezentuje się dobrze. Jest przejrzysty i prosty w opanowaniu. Udogodnieniem jest też polska wersja językowa. Program dostępny jest za darmo, nie zawiera dodatkowych reklam.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Taksówkarze znów uderzają w Ubera – tym razem projektem zmian w prawie

27
INTERNET 03.10.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

W ostatnim czasie można było odnieść wrażenie, że konflikty pomiędzy taksówkarzami i kierowcami Ubera stały się rzadsze i mniej agresywne. Nie jest to jednak efektem pogodzenia się taksówkarzy z ekspansją ekonomii współdzielonej, a zmianą frontu. Z ulic i postojów przenieśli oni swoją walkę na salony polityczne. Jak donosi Rzeczpospolita, grupa robocza przy Ministerstwie Infrastruktury, złożona w całości z taksówkarzy, ma pracować nad nowelizacją ustawy o transporcie drogowym. Jak nietrudno się domyślić, zmiany mają przede wszystkim utrudnić funkcjonowanie Ubera w Polsce. Główny postulat…

Uber przegrywa w Chinach, ale zainwestuje krocie w rozwój własnych map (aktualizacja)

3
INTERNET 01.08.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Uber stał się niekwestionowaną ikoną współdzielonej ekonomii i coraz większego wpływu urządzeń mobilnych na codzienne życie, nie dziwią zatem dalsze ambitne plany ekspansji. A jednak nie na wszystkich rynkach amerykańska korporacja potrafi się odnaleźć, o czym świadczyć mogą doniesienia z Chin. Po długiej batalii o chiński rynek współdzielonego transportu, nadchodzi rozejm. A raczej kapitulacja, gdyż, jak donosi Wall Street Journal, chiński oddział Ubera zostanie sprzedany największemu dotychczasowemu konkurentowi, Didi Chuxing, za 35 mld dolarów (vide aktualizacja – przyp. red.). Sam…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
mareczeks   2 #1 03.02.2016 02:21

Przy rejestracji polecam wpisanie kodu: cch9wue - otrzymasz wtedy darmowy przejazd o wartości 25zł :) Kod można też wpisać w aplikacji Uber w zakładce "Zniżki"

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.