r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ummy Video Downloader 1.6.0.4

Strona główna Windows Multimedia Pobieranie wideo
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Ummy Video Downloader to wyjątkowo prosta w obsłudze i darmowa aplikacja, za pomocą której ściągniemy na dysk twardy wideo z serwisu YouTube i zapiszemy go w jednym z dostępnych formatów.

Galeria programu

Program jest bardzo prosty w obsłudze, co potwierdza minimalistyczny interfejs składający się w zasadzie tylko z trzech elementów. Miejsca do wklejenia adresu pożądanego filmiku, opcji wybór jakości oraz przycisku 'Download' do rozpoczęcia pobierania. W momencie wklejenia linka aplikacja sam pobiera odpowiednie dane i prezentuje poglądową miniaturkę pozwalającą się upewnić, że wszystko jest gotowe.

Ummy Video Downloader automatycznie pobiera kopiowane linki filmików z serwisu YouTube. Miłą i nawet nieco zaskakującą opcją jest możliwość wyboru nawet materiałów publikowanych w 60 klatkach na sekundę i w rozdzielczości FullHD. Pewnym minusem jest brak możliwości pobierania więcej niż jednego filmiku oraz integracja tylko z serwisem YouTube. Program nadrabia to jednak prostotą użytkowania, brakiem nachalnych reklam i po prostu robieniem tego, czego się od niego oczekuje.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Miszkurka2000   16 #4 08.05.2016 13:53

Ściąga razem z napisami?

abrateks   11 #3 06.05.2016 14:12

świetny

Daniel_1982   8 #2 15.01.2016 16:36

Powiem więcej - bardzo dobry;)

  #1 28.11.2015 10:58

dobry program.Pozdrawiam.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.