r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Umowy Firmowe 2016.01

Strona główna Windows Firma Programy kadrowo-płacowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony

Umowy Firmowe to aplikacja, z pomocą której łatwo i wygodnie wystawimy wszelakie dokumenty niezbędne do zatrudnienia w firmie nowych pracowników. Pozwala tworzyć umowy o pracę, zlecenie lub dzieło, wymagane rachunki, kilometrówki czy umowy najmu lokalu lub sprzedaży samochodu.

Galeria programu

Program jest bardzo prosty i intuicyjny, a praca z nim odbywa się w głównej mierze na danych zgromadzonych w bazie. Operacja wystawienia opiera się na wskazaniu m.in. podmiotu zamawiającego i wykonującego, miejscu i dacie zawarcia umowy, terminie rozpoczęcia i zakończenia pracy, wynagrodzenia, obowiązkach czy pełnionego stanowiska. Umowy Firmowe pozwala także na wystawianie rachunków do umów, które zawierać mogą informacje o różnego typu składkach (emerytalnej, rentowej i zdrowotnej), przychodzie, opodatkowaniu, składce na ubezpieczenie społeczne itp. W nowej wersji pojawiła się możliwość tworzenia umów kupna-sprzedaży samochodu oraz najmu lokalu.

Zaletą aplikacji jest duża swoboda w sposobie numeracji umów. Z jej poziomu wydrukować można również dane na kopertach, informacje osobowe o pracownikach itp. Dużym udogodnieniem dla użytkownika jest możliwość filtrowania i zaawansowanego wyszukiwania dokumentów, bardzo przydatna w przypadku kiedy firma zatrudnia większą ilość pracowników.

Wszelkie gotowe umowy zapisywane są w bazie danych i w dowolnym momencie mogą zostać edytowane, wydrukowane lub zapisane do postaci pliku PDF. Do przechowywania wprowadzonych informacji wykorzystywany jest system bazodanowy Firebird w wersji 2.0, a za eksport do dokumentów PDF odpowiada znane narzędzie o nazwie doPDF.

Uwaga!

  • Wersja testowa programu nie posiada ograniczeń czasowych, ani funkcjonalności, jednak na gotowe umowy nanoszony jest niewielki znak wodny.
  • Specjalnie dla Czytelników portalu dobreprogramy, którzy decydują się na zakup oprogramowania w oficjalnym sklepie internetowym producenta przygotowano 20-procentowy rabat. Wystarczy, że podczas zakupu podany zostanie specjalny kod: P12R-1992-O2X0.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 20.03.2015 13:20

A ktoś sprawdzał ten program z http://ksiegowosc24.pl? Bo wydaje sie byc lepszy...

  #4 04.05.2014 21:00

mój Nod32 znalazł w tym programie syfa

  #3 13.11.2012 15:07

co to za "prawnik" pisał ten program? nie istnieje pojęcie umowa zlecenie tylko UMOWA ZLECENIA

  #2 12.03.2012 19:22

Program w sam raz dla pseudo biznesmenow zatrudniajacych na smieciowe umowy...

  #1 20.10.2011 16:43

Dzięki temu programowi tworzenie tzw. śmieciowych umów stało się jeszcze prostsze.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.