r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

VirtualLab Data Recovery 7.0.71

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

VirtualLab Data Recovery to rozbudowane narzędzie przeznaczone do odzyskiwania danych na komputerze. Aplikacja posiada nowoczesny interfejs, wyposażony w przydatne narzędzia wspomagające przy odzyskiwaniu plików z różnych nośników danych.

Galeria programu

Program pozwala na odzyskanie utraconych danych w wyniku awarii komputera lub infekcji groźnego wirusa. Obsługuje niemal wszystkie najpopularniejsze systemy plików – FAT12, FAT16, FAT32 i NTFS, a także umożliwia przywracanie plików z nośników danych podłączanych przez złącze USB (karty pamięci lub pendrive).

VirtualLab Data Recovery idealnie nadaje się do przywracania wszelkich danych z formatowanych lub uszkodzonych partycji lub zarysowanych płyt CD/DVD. Oprócz tego posiada niezbędne funkcje do odzyskiwania wiadomości (wraz z załącznikami) z poczty elektronicznej i różnych zdjęć oraz plików MP3 z dysku twardego lub kart pamięci (obsługiwane przez kamery i aparaty cyfrowe).

Aplikacja posiada trzy różne tryby skanowania, a także wyświetla pełne informacje i parametry poszczególnych partycji na nośniku danych. Użytkownik może odczytać nazwę woluminu, system plików, rozmiar partycji, numer seryjny modelu oraz ilość sektorów i cylindrów. VirtualLab Data Recovery umożliwia również przywracanie danych z macierzy RAID.

Uwaga!

  • VirtualLab Data Recovery dostępny jest w wersji testowej i pozwala jedynie przeskanowanie wybranego obszaru na dowolnym nośniku danych.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.