r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

VirusTotal Windows Uploader 2.2

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

VirusTotal Windows Uploader to bezpłatne narzędzie dla użytkowników, którzy chcą szybko i bezproblemowo przeskanować pliki ściągnięte z internetu pod kątem wykrycia potencjalnych wirusów.

Galeria programu

Program wykorzystuje darmową usługę sieciową VirusTotal należącą do spółki Google, która zajmuje się analizowaniem danych i sprawdzaniem obecności złośliwego oprogramowania, trojanów czy też jakichkolwiek innych wirusów w plikach pobieranych za pośrednictwem internetu. Jednocześnie sprawdza, czy program antywirusowy nie wywołuje fałszywego alarmu informując użytkownika o obecności wirusa w niezainfekowanym pliku.

VirusTotal Windows Uploader oferuje system skanowania plików na dużą skalę dzięki wykorzystaniu kilkunastu silników antywirusowych. Aplikacja korzysta między innymi z Nortona, Kaspersky'ego, ESET i BitDefendera.

Co ciekawe, korzystanie z VirusTotal Windows Uploader jest bardzo proste, gdyż aplikacja integruje się z menu kontekstowym systemu operacyjnego Windows. Oznacza to, że wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na danym pliku i wybrać odpowiednią opcję, by rozpocząć skanowanie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
MrBeckham666   19 #1 09.06.2016 23:57

w końcu się pojawił na DP :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.