r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WhatsApp 2.11.516.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program w oficjalnym sklepie Windows Phone
lub zeskanuj:

Jeden z najpopularniejszych komunikatorów mobilnych, zwłaszcza w skali globalnej. W Polsce nie zdobył może takiej części rynku jak np.w Hiszpanii, ale i tak korzysta z niego sporo osób. Przejęty przez Facebooka. Aplikacja mobilna dostępna jest na wszystkie kluczowe systemy.

Galeria programu

Przygodę z programem rozpoczynamy od podania swoje nr telefonu. To on będzie naszym identyfikatorem w tej sieci. Dzięki temu o wiele łatwiej odnaleźć swoich znajomych, są oni identyfikowani na podstawie książki adresowej. Weryfikacja nr., odbywa się za pomocą sms, albo telefony. Niestety pierwsza z metod potrafi zawodzić, kody przychodzą ze zbyt dużym opóźnieniem, albo wcale.

Zakres możliwości komunikacji jest spory. Poza standardowym czatem WhatsApp umożliwia: przesyłanie wiadomości głosowych, zdjęć, filmów, kontaktów i lokalizacji. Możliwe jest też tworzenie grup. Rozbudowane opcje pozwalają nam edytować dane naszego profilu, prywatności, powiadomień, czatu i innych elementów związanych z kontem oraz działaniem i wyglądem aplikacji. Całość choć nie zachwyca wyglądem, jest dobrze wpasowana w system i czytelna.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

WhatsApp rusza na podbój komputerów: wydał aplikacje na Windows i OS X

22
OPROGRAMOWANIE 11.05.2016 | Łukasz Maślanka (lukasz_em)

WhatsApp podbił smartfony na całym świecie i ma już miliard użytkowników. Teraz firma chce się zadomowić na komputerach stacjonarnych i zaprezentowała oficjalne aplikacje dla systemu Windows oraz Mac OS. Wydanie oprogramowania na urządzenia z systemem Windows oraz Maki WhatsApp potwierdził na swoim blogu. Skorzystamy z nich na urządzeniach z Windowsem 8 lub nowszym lub na sprzęcie z systemem Mac OS 10.9 wzwyż. Proces konfiguracji programu WhatsApp na urządzenia stacjonarne jest bardzo prosty. Wystarczy zainstalować oprogramowanie, a następnie uruchomić w aplikacji mobilnej usługi opcję…

WhatsApp znosi opłaty i zapowiada nowy komunikator dla firm

35
OPROGRAMOWANIE 18.01.2016 | Łukasz Maślanka (lukasz_em)

Popularny komunikator WhatsApp będzie całkowicie darmowy. Jego szefowie zapowiedzieli, że zniosą roczne opłaty za korzystanie z usługi. Pieniądze chcą zaś zarabiać, tworząc nową ofertę adresowaną do firm. Obecnie z WhatsApp można korzystać bezpłatnie przez pierwszy rok, później za każdy kolejny pobierana jest opłata wynosząca 99 centów. To jednak się zmieni. Firma planuje oprzeć biznes na nowym modelu. Pierwszym krokiem będzie zniesienie opłaty rocznej, a WhatsApp będzie dostępny za darmo przez cały czas, dla każdego użytkownika i niezależnie od systemu operacyjnego. Wszystko dlatego, że…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.