r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WhatsApp 2.11.516.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program w oficjalnym sklepie Windows Phone
lub zeskanuj:

Jeden z najpopularniejszych komunikatorów mobilnych, zwłaszcza w skali globalnej. W Polsce nie zdobył może takiej części rynku jak np.w Hiszpanii, ale i tak korzysta z niego sporo osób. Przejęty przez Facebooka. Aplikacja mobilna dostępna jest na wszystkie kluczowe systemy.

Galeria programu

Przygodę z programem rozpoczynamy od podania swoje nr telefonu. To on będzie naszym identyfikatorem w tej sieci. Dzięki temu o wiele łatwiej odnaleźć swoich znajomych, są oni identyfikowani na podstawie książki adresowej. Weryfikacja nr., odbywa się za pomocą sms, albo telefony. Niestety pierwsza z metod potrafi zawodzić, kody przychodzą ze zbyt dużym opóźnieniem, albo wcale.

Zakres możliwości komunikacji jest spory. Poza standardowym czatem WhatsApp umożliwia: przesyłanie wiadomości głosowych, zdjęć, filmów, kontaktów i lokalizacji. Możliwe jest też tworzenie grup. Rozbudowane opcje pozwalają nam edytować dane naszego profilu, prywatności, powiadomień, czatu i innych elementów związanych z kontem oraz działaniem i wyglądem aplikacji. Całość choć nie zachwyca wyglądem, jest dobrze wpasowana w system i czytelna.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Widerozmowy w WhatsAppie. Czas pożegnać inne komunikatory?

46
OPROGRAMOWANIE 15.11.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Wczoraj przydatna nowość pojawiła się w przeglądarkowym Skypie. Trudno jednak zakładać, aby możliwość tworzenia konwersacji bez konieczności posiadania konta zainteresuje użytkowników, którzy przyzwyczaili się już do takich komunikatorów mobilnych, jak Viber, Signal czy w końcu WhatsApp. A do tego ostatniego trafiła funkcja, która, mówiąc krótko, może Skypea zamieść. Na oficjalnym blogu komunikatora ukazał się komunikat obwieszczający, że już wkrótce do WhatsAppa trafi możliwość przeprowadzania wideorozmów. Oczywiście nie jest to żadnym zaskoczeniem – już w maju pojawiły się informacje, że…

WhatsApp rusza na podbój komputerów: wydał aplikacje na Windows i OS X

22
OPROGRAMOWANIE 11.05.2016 | Łukasz Maślanka (lukasz_em)

WhatsApp podbił smartfony na całym świecie i ma już miliard użytkowników. Teraz firma chce się zadomowić na komputerach stacjonarnych i zaprezentowała oficjalne aplikacje dla systemu Windows oraz Mac OS. Wydanie oprogramowania na urządzenia z systemem Windows oraz Maki WhatsApp potwierdził na swoim blogu. Skorzystamy z nich na urządzeniach z Windowsem 8 lub nowszym lub na sprzęcie z systemem Mac OS 10.9 wzwyż. Proces konfiguracji programu WhatsApp na urządzenia stacjonarne jest bardzo prosty. Wystarczy zainstalować oprogramowanie, a następnie uruchomić w aplikacji mobilnej usługi opcję…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.